एक चिसो बान्नी या पेटा मा ग्रील्ड भेटी साउसेज, एक टूस्टेड सीइम र टकसाल दही सॉस संग फंसियो। यदि तपाईं सामान्य कुकुर हट कुत्ताको थकित हुनुहुन्छ र केहि नयाँ प्रयास गर्न खोज्दै हुनुहुन्छ भने, यो निश्चित रूपले सोजी स्यान्डविचको प्रयास गर्न हो!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 भेला ससुर
- 6 हल्का टोस्टेड डेली हट कुत्ता बन्स वा पिटा रोटी
- ससका लागि:
- 1 1/2 कप (360 एमएल) सादा ग्रीक दही
- 1 सानो टमाटर, बीउ र कटा
- 4 मिटर पातहरू, पतला कटा
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच / 10 एमएल जीम बीउ (टोस्ट)
- 6 सबै मिर्च
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल समुद्री नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
चट्याउने तयारी गर्न:
- 1-2 मिनेटको लागि एक प्यानमा टोस्टर जीम बीउहरू , अतिरिक्त मिनेटको लागि peppercorns र टोस्ट थप्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- मसाले वा कफी चिनारी प्रयोग गर्दै, ज्वरो र काली मिर्च पाउन्ड सम्म पाउनु।
- ठूलो कटोरामा दही डाल्नुहोस्। Pulverized cumin र मरिच, नमक, र लसुन मा हलचल। कटा टकसाल र टमाटर जोड्न र जोड्न हलचल। फ्रिजमा स्टोर प्रयोग गर्न तयार नभएसम्म।
कारणहरू तयार गर्न:
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। भेडा सासस ग्रिलमा राख्नुहोस् र 10-12 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, प्राय: बदल्नुहोस्।
- पकाउने समयको अन्तिम केही मिनेटको दौडान, बन्स ग्रिल गर्न वा पिडामा पन्जामा राख्नुहोस् र ग्रिलमा न्यानो पार्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र भेडा ससुरहरूलाई तपाईंको छनौटमा रोटीमा राख्नुहोस् र दही चटनी र कटा सिलिलाउको साथ माथि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 290 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 570 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 47 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 10 जी |