यो कटाईकन बेकन लिपि पोर्क लिइन एक टंगनी, अनुभवी ब्राउन शुगर झलक संग समाप्त हुन्छ। यो स्वादयुक्त भुराको माछा मिलाएर आलु, मकै र एक झुका सलाद संग सेवा गर्नुहोस्।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
बीयर ब्रेस्ड पोर्क लियोन
सुन्तला ब्रेस्ड पोर्क लिइन
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 5 देखि 6 पाउंड बेकार पोर्क लियोन
- 4 देखि 6 स्लाइस बेकन
- रुब मिश्रण को लागि:
- 1 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच पेपरिका
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच काली मिर्च (मोटे जमीन)
- 1/2 चम्मच जीरा (जमीन)
- 1 चम्मच दालचीनी
- ग्लेजको लागि:
- 1 कप ब्राउन शुगर (हल्का, प्याड)
- 2 चम्मच आटा
- 2 चम्मच साइडर सिरका
- 1/2 चम्मच सुकेको दाई
यसलाई कसरी बनाउने?
- ताप ओवन 350 एफ।
- एक बरसात प्यानमा पोर्क लिङ्क राख्नुहोस्। सुँगुर सामग्रीहरू मिलाउनुहोस् र पोर्कमा रगत गर्नुहोस्।
- बाकसको प्रत्येक पट्टी माथिल्लो तिर आधा र पोर्क लिइन माथि राख्नुहोस्।
- लगभग 1 1/2 देखि 2 घण्टाको लागि रुस्ट, वा पोर्क को लागी 150 एफ को बारे मा दर्ता गर्दछ।
- बीचमा, भूत शर्करा, आटा, साइडर सिरका, र साससिनमा सुक्नु पर्ने सरसफाइ जोड्नुहोस्।
- एक झन्झट ल्याउनुहोस् र लगभग 1 मिनेटको लागि सिम गर्नुहोस्। सुँगुर माथि चम्मच र ओवनमा फर्कनुहोस्।
- साढे 15 देखि 20 मिनेट लामो, या सुँगुर सम्म 160 एफ को रजस्टर सम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 972 |
| कुल मोटा | 48 g |
| पागलिएको बोसो | 17 जी |
| असंतृप्त फैट | 21 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 297 मिलीग्राम |
| सोडियम | 867 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 94 जी |