यो आधारभूत vinaigrett ताजा निचोड नारंगी रस को अतिरिक्त संग फल र फैंसी हुन्छ र यस फनी र टकसाल सलाद संग पूर्ण रूपमा जान्छ। सुन्तलाको रसको प्रयोग गर्दा स्वाद माथि बढ्दै गर्दा केहि कम जैतून का तेल प्रयोग गर्दा यो भित्ताले अन्य संस्करणहरू भन्दा मोटो मा बनाउँछ। केहि बोल्डमिक सिरका, जैतून का तेल, सुन्तलाको रस, नमक र मरिचको साथ यो नारंगी vinaigrette शाकाहारी, भेग र ग्लुटन मुक्त हो।
अधिक vegan सलाद ड्रेसिङ विचारहरूको लागि तल स्क्रोल गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच balsamic सिरका
- 1/4 कप जैतून का तेल
- एक नारंगीको रस (लगभग 1/4 कप)
- 1/2 चम्मच नमक
- 1/4 टेस्प मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम आकारको कटोरामा तेल बाहेक सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
- बिस्तारै, बिस्कुट गर्दा, तेल थप गर्नुहोस् र राम्ररी गहिरो बनाउनुहोस्।
अधिक Vegan सलाद ड्रेसिंग व्यञ्जन:
क्रीम मिसा ड्रेसिंग
Tahini "देवी" ड्रेसिंग
शाकाहारी हजारौं ड्रेसिंग
रास्पबेरी विनीग्रेटी
सजिलो लेम अगवे ड्रेसिंग
आधारभूत Balsamic Vinaigrette
इटालियन हर्ब ड्रेसिंग
सजिलो फ्रेन्च ड्रेसिंग
डिजोन भिनिरेटर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 126 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 291 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |