मैले विल्टन बाट एक छिनमा चिनियाँ कुकीजहरूको लागि यो नुस्खा अनुकूलन गरें। आटा या त रोल गर्न सकिन्छ वा काट्न वा ढोकाहरूमा थिच्न सक्छ जसको छेउमा नुहाइएका स्वादहरू। आटा रंगीन शर्कराको साथमा पकाउन सक्दछ र पकाउन सक्दछ वा सजाईएको छ वा सजाइयो, वा बटरक्रिम वा शाही आकिंगसँग आईमाईलो र त्यसपछि सजाइयो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस (2 पट्टेहरू) अज्ञात मक्खनलाई नरम बनाइयो
- 1 1/2 कप शर्करा
- 1 ठूलो अन्डा
- 2 चम्मच वेनिला
- 2 3/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 चम्मच नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन र गर्मीको बीचमा रैक 400 डिग्रीसम्म राख्नुहोस्। ठूलो कटोरामा, कर्क मक्खन र हल्का र भित्ता सम्म। अण्डा र वेनिलामा बिरालो। एक अलग कटोरा मा, एक साथ आटा, बेकिंग पाउडर, र नमक। तीन थपमा मक्खन-चिनी थप्नुहोस्, प्रत्येक अतिरिक्त पछि मिश्रण।
- यदि कुकी प्यान मोल्डमा थिच्दा, आटा डिल नगर्नुहोस्। पकाउने स्प्रेको साथ कोट कुकी प्यान मोल्ड र प्यानको गुफाहरू माथि आटा आधा बाटो थिच्नुहोस्। ब्लास्सो पोप्स कुकी प्यान प्रयोग गरेर, प्रत्येक गुफामा 2.5 औंस राख्नुहोस्, र 12 कुकीहरू को लागि तीन पटक गुफाहरू भर्नुहोस्। (मेरो सल्लाहले ललीपप स्टिकहरू रानी आइपुग्दा कुकी पछाडि जोड्नका लागि तिनीहरू पक्कै हुन्छन्। जब तिनीहरू कुकिजमा पकाएका हुन्छन्, लङको अन्त जलाउँछ।) 10-12 मिनेटको ब्रेक वा हल्का खैरो ।
- यदि यो नुस्खाको साथ रोकिङ र कुकीजहरू काट्ने, कम्तीमा कम्तिमा 1 घण्टा जर्नुहोस्। बर्चुला पेपरको हल्का फ्याक्ड पानाहरू बीच रोल गर्नुहोस्, आकारहरू कम गर्नुहोस् कम्तिमा 1 1/2 इन्च प्रत्येक कुकीको बीचमा, र माथिको रूपमा बेक गर्नुहोस्। कूल कुकीज र सजावट।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 29 9 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 116 मिलीग्राम |
| सोडियम | 230 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |