हजुरआमाको रूख र सिरकाबाट बनाइएको चजजान , ईस्टर खानाको एक महत्वपूर्ण भाग हो, वा कुनै पनि समय र पकाएको ह्याम सेवा गरिन्छ।
मलाई मेरो भाइ सम्झन्छु र बुबाले मेरो आमाको लागि ठूलो जरालाई घृणा गर्नुभयो, आँसुहरू तिनीहरूको अनुहार स्ट्रिङ गर्दै। जब प्याजिंग प्याजहरू घोडामालाशको बारेमा कुनै पनि कुरामा दिइएका वाष्पहरू। मेरो भाभी भन्छिन् कि उनको परिवारमा पुरुषहरूले आफूलाई अघि बढ्ने व्हिस्कीलाई गोली हान्थे।
रात्रिमा, हामी बच्चाहरु देख्न सक्दिन जुन रोई बिना सबै भन्दा चिज खान सक्थे। मैले कहिल्यै जितें।
आजको खाना प्रोसेसरको साथ, घरको बनावट च्राजान् बनाउन एक तस्वीर हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड घोडाहरू जरा (खुबै र ग्रेटेड)
- 1/2 कप सेतो शराब सिरका (वा सेतो सिरका)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- 1 चम्मच नींबू रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू मिलाएर मिलाउनुहोस।
- सफा, बाँझिएको पिन्ट जारमा प्याक गर्नुहोस्। स्टोर गर्न 2 हप्ता सम्म प्रशोधन गरिएको छ वा फ्रिज गर्नुहोस्।
- जब ग्रेटेड बीट थपियो, chrzan हुन्छ ćwikła
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 43 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |