यो प्यारा अदरक पेय नुस्खा अफ्रीकी अदरक बियर मा एक भिन्नता हो। यो तातो मौसममा स्पार्कलिंग पानीको साथ ठुलो हुँदा सेवामा ताज़ा गरिन्छ र खुसीको दिन एक खुट्टामा पिउने हावा सेवामा छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप उबलते पानी
- साढे कप खुट्टा र ताजा अदरक रूट
- आधा कप एवरेष्ट नाइट
- 1 चम्मच पुरा लौंग
- 2 दालचीनी लठ्ठीहरू
- ¼ कप नीमको रस
- आधा कप नारंगी वा टेंगाइनिन रस
- 4 कप पानी सफा गरियो
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक स्टेनलेस स्टील, चीनी मिट्टी को बरतन, या heatproof गिलास कंटेनर मा अदरक, एववे, लौंग, र दालचीनी रखें।
- मसालेमा उबलते पानी डाल्नुहोस् र कम्तिमा एक घण्टाको लागि खानुहोस्।
- चूना, सुन्तला र फिल्टर गरिएको पानी थप्नुहोस्; हलचल र कम्तिमा एक घण्टाको लागि बस्न अनुमति दिन्छ।
- पनीरको पनीर वा धेरै राम्रो चिसो को माध्यम ले ब्रेन रोक्नुहोस्, र गैर-प्रतिक्रियाशील कंटेनर (अधिमानतः गिलास) मा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 60 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |