तपाईंको आफ्नै घर का बना व्हाइट सॉस मिक्स बनाउनुहोस् र यसलाई तपाईंको प्यान्ट्री मा एक पल को लागि स्टोर मा राख्नुहोस। यो नुस्खा बोतल अल्फ्रेडो सस को लागि एक महान स्थान हो, जो महंगी मिलन सक्छ। मिक्स आफैं मात्र नफुट सूखी दूध पाउडर, आटा, र नुन हो जब मक्खन ठीक हुन्छ जब सम्म मक्ख काटिएको हुन्छ।
चटनी बनाउन, तपाईं ठुलो पानी थप्नुहुन्छ र मोटो नभएर यसलाई तातो बनाउनुहुन्छ। खरिद गरिएको अल्फ्रेडो ससको 16-औंस जारको लागि स्थानान्तरण गर्न, तपाईंले 3/4 कपको मिश्रण र 1-3 / 4 कप पानीको प्रयोग गर्नुपर्छ। सिजन यो कुनै तरिका जसो तपाईं चाहानुहुन्छ; यो जोडिएको सूखे थिम, तुलसी, टरागन, वा मर्जोरम संग स्वादिष्ट छ। तपाईं कुनै पनि प्रकारको: ताडर्ड, कोल्बी, हभारी, पिर्मेसन, रोमनो, वा स्विसको ताजा ताली मिर्च पनीर थप्दा यो पनीर सस बनाउन सक्नुहुन्छ।
यो सॉस क्यासरोलहरूमा उत्कृष्ट छ र सुपर-छिटो म्याकरोनी र पनीर वा स्केलोप भएको आलु बनाउन प्रयोग गर्न सकिन्छ। सेतो सॉस एक क्लासिक नुस्खा हो र सबैलाई थाहा पाउनु कसरी यसलाई बनाउन सकिन्छ। यदि तपाइँ यसलाई प्रयोग गर्नुहुन्छ भने यो नुस्खा दोहोर्याउन सक्नुहुन्छ। रेफ्रिजरेटरमा 2 महिनासम्म एक तल्लो सील कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप, नरम सूखे दूध पाउडर
- 1 कप आटा
- 2 चम्मच नुन
- 1 कप मक्खन (मार्जारिन वा तेल)
- 1/8 चम्मच सेतो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक मध्यम कटोरामा, सुक्खा दूध, आटा, र नुन जोड्नुहोस् र मिश्रण गर्न को लागी तार विस्क साथ राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
2. एक पेस्ट्री ब्लेंडर वा दुई चक्कु संग, मक्खन, मार्जारिन वा तेल मा कटौती सम्म मिश्रण cornmeal जस्तो लाग्छ।
3. फ्रिजमा राख्नुहोस् र फ्रिजमा भण्डार गर्नुहोस्। 2 महिना भित्र सेतो सस मिश्रण प्रयोग गर्नुहोस्।
4. सेतो सस बनाउन, 1/2 वटा सेतो सेतो चटनी मिश्रण र सानो साउसेपमा 1 कप ठुलो पानी मिलाउनुहोस्।
5. चिकनी सम्म कम गर्मी मा कुकुर, लगातार तार व्हिस्क संग हलचल। मौसम चाहिएको छ। लगभग 1 कप चटनी बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 191 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,070 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |