शेफ लरेन्ट टूर्न्डेलेल, आफ्नो बीएलटी रेस्टुरेन्टका लागि प्रसिद्ध, लरेन्ट टूर्न्डेललसँग बजारको ताजा, मौसमी पाक कला हो । यो कुकबुक शानदार व्यञ्जनहरूसँग प्याक गरिएको छ, तर अझ पनि राम्रो हुन्छ, यसले केहि स्वादिष्ट र रचनात्मक ककटेल व्यंजनहरू समावेश गर्दछ। यहाँ शेफ टूर्न्डलेलको व्हाइट पीच ज्युलप नुस्खा हो, जसले माकर्स मार्क बोरोनको सुविधा दिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 सेतो आक्रोश (पिक्सेल, पिसाब, र घटेको)
- 8 ताजा
- टाउको दुखाइ
- 2 1/2 औंस बोरबोन व्हिस्की (
- Makers मार्क )
- 1 औंस
- पीच मदिरा (माथilde)
- 2 ड्यास पीच बिल्टर्स (शुल्क ब्रदर्स)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सुगंध नभएसम्म कुकुरेल किरणमा आक्रोश र 7 वटा टकसाल स्फिगजको बिचमा।
- Makers मार्क बोर्बन, आचरण मदिरा र बिट्टरहरू थप्नुहोस्।
- हिला र हाईबल गिलासमा बर्फ र कर्ण संग बाँच्ने टकसाल सुगन्ध संग तनाव ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 242 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 102 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |