यो अन्डा केक एक बन्डट केक प्यान वा ट्याब्लेट केक प्यानमा पकाइएको छ।
केही पुरानो समीक्षाहरूबाट, एउटा भेलाले सुन्तलाको रसलाई समान समान रससँग बदलेएको उल्लेख गर्यो। अर्को व्यक्तिले सुन्तलाको रस को थोपा ब्रान्डको साथ बदले।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/2/1 कप सबै आलोचनाको आटा
- 1/2 कप जमीन बादाम
- 1 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1/4 चम्मच मैदान सबैस्पेस
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 1/4 प्याला दाँत चर्को
- 1/2 कप सब्जी तेल
- 2 ठूलो अन्डा
- 1/2 कप सुन्तला रस
- 1 कप सुत्न ताजा तागहरू (वा सूखे)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट (180 सी / ग्याँस 4) ताप्नुहोस्।
- बन्डट प्यान वा ट्याब्लेट केक पन जेनरिक रूपमा चिसो र आटा।
- एक साथ आटा, जमीन को बादाम, बेकिंग पाउडर, दालचीनी, allspice, र नमक संग मिश्रण।
- एक ठूलो मिश्रित कटोरामा एक बिजुली मिक्सरको साथमा, हल्का र चम्किलो बिरुवाको रूपमा शर्करा र तेललाई साथमा हराउन। अण्डाहरू, एक पटक एकपटक थप्नुहोस्, प्रत्येक अतिरिक्त पछि धकेल्दै।
- कम गतिमा मिक्सरको साथ, सुन्तलाको रससँग बदल्न, एक समयमा अण्डा मिश्रणमा आटा मिश्रणलाई हरायो।
- इजरायलमा हलचल
- स्प्रिंग ब्याटर तयार पकाउने प्यानमा; सुचारु माथि।
- केकले 45 देखि 55 मिनेटको लागि बान्क गर्नुहोस्, वा बीचमा दाँतपट्टि घुसाउन नसकिने छ। एक समीक्षकले उल्लेख गरेअनुसार यसको केकको लागि एक घण्टा लागिसक्यो।
- रैकमा कूलको अन्डा केक लगभग 5 मिनेटको लागि प्यानमा। राम्ररी ठिक गर्न प्यानबाट प्यानबाट हटाउनुहोस्।
- तपाईं केकमेल ग्लेजको साथ केकलाई चमक गर्न चाहानुहुन्छ वा यो पाउडर गरिएको शर्कुमा माटो गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
कसरी कन्फिगरेसनको साथ आधारभूत केक ग्लेज बनाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 202 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 56 मिलीग्राम |
| सोडियम | 156 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |