घरमा तपाईंको आफ्नै क्रियोल मसाला मिश्रण बनाउन सजिलो छ। यो प्रसिद्ध शेफ एमील लागीको संस्करण हो। यो मिश्रण 3 महिना सम्म भण्डार हुन सक्छ। यो क्रिस्टल पुलाव को प्रशंसकहरुको लागि एक स्टपल हो। यो पनि एक महान व्यक्तिगतकृत गृहिणी उपहार दिन्छ।
क्रियोस सिजनिंग लुइसियानामा फ्रांसीसी र स्पेनी निवासीहरू बाट आउँछ। यी जनसंख्या क्षेत्र मा स्वदेशी र क्यारिबियन जनसंख्या संग मिश्रित जनसंख्या र यसलाई एक प्रकार को र लोकप्रिय पाक शैली मा जन्मिएको थियो। यो सिजन अविश्वसनीय बहुमुखी छ। यो व्यंजनहरूको लागि जम्बोल्याया वा गम्बोको लागि एकदम राम्रो छ तर यो राम्रो तरिकाले मासुको लागि मसलाको रूपमा काम गर्दछ। आफ्नै घरमा ठूलो सजिलोको स्वाद पाउँदा तपाईंलाई प्रायः पहिले नै आफैं केहि मसलाहरू मिश्रण गर्न सरल छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2-1 / 2 Tbsp paprika
- 2 Tbsp नमक
- 2 Tbsp लसुन पाउडर
- 1 टिबी ताजा तातो कालो मिर्च
- 1 टिबी प्याज पाउडर
- 1 Tbsp cayenne
- 1 Tbsp सूखे अयगानो
- 1 Tbsp सूखे थिम
यसलाई कसरी बनाउने?
1. कम्बोइन पेपरिका , नुन , लसुन पाउडर, काली मिर्च , प्याज पाउडर, केनेन, अरेगानो , र थिम राम्रो तरिकाले एक कटोरामा।
2. एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डारणबाट भण्डार गर्नुहोस्। तीन महिना भित्र प्रयोग गर्नुहोस्।
स्रोत: एमिरेल लागीसे (डब्ल्यूएम मोरोरो)
अनुमति संग दोहोरिएको।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 6 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 437 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |