मन्डारिन सुन्तलाको ती साना खण्डहरूलाई कसले आउन सक्दैन? तिनीहरू मीठा र खूबसूरत हुन् र फल सलाद, डेसर्टहरूलाई स्वादको एक राम्रो पप थप गर्नुहोस्, र बेशक कि मध्यवर्ती क्लासिक, अम्ब्रोसिया सलाद ।
तपाईंको आफ्नै म्यानारिन नारंगी स्लाइसको क्यान्सर आश्चर्यजनक छ। सबै भन्दा ठूलो भाग स्लाइसहरू सम्भवतः यथार्थपूर्ण रूपमा छरिरहेका छन्। सेतो पिथ कि खण्डहरूको खालहरूमा समात्न सक्छ, मा तीव्र, कचौरा स्वादिष्ट हुन सक्छ। यी दिनहरू, मर्मारिन्स, सफ्टिनाइन र टेंगाइनिनका थुप्रै आधुनिक किस्महरू सजिलै पनीरहेका छन्। त्यसैले यो काम धेरै कठिन छैन।
सबै खट्टे फल अत्यन्त एसिडमा उच्च हुन्छ, पर्याप्त त कि तिनीहरू सादा पानीमा डिब्बाबंद हुन सक्दछ। यद्यपि, म सन्तुलनमा स्वाद राख्नको लागि फलको रूपमा एउटै मीठापनको बारे लाइट सिरपमा गर्न मनपर्छ।
यो एकै तरिकाले अन्य सिट्रस को संरक्षण गर्न प्रयोग गर्न सकिन्छ। सुन्तला र अंगूरको स्थितिमा, यो खण्डको लागि सर्वोत्तम छ , वा सर्वोच्च, क्लीनर खण्डका लागि फल छ।
एकपटक खण्डहरू पछाडि एकपटक, यो केवल जरिवाना र क्यान्सर प्याक गर्ने कुरा हो। तपाईं कुनै समयमा गरिसक्नुहुनेछ।
यो नुस्खा स्केल गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउंड म्यानारिन सुन्तला (खुर्सानी)
- 1½ कप पानी
- ⅜ कप चर्को
यसलाई कसरी बनाउने?
- आफ्नो क्यानर र जार तयार पार्नुहोस्।
- मन्डारिनका सुन्तलाहरू खान्छन्, र पिक्सेललाई खारेज गर्नुहोस्। खण्डहरू अलग गर्नुहोस्, र सावधानीहरू बाहिर निर्धक्क र कोरबाट हटाउनुहोस्।
- हल्का सिरप बनाउनुहोस् पानी र शर्कराको मिश्रण गरी सान्सेन मा मध्यम गर्मी। भंग गर्न हल। न्यानो राख्नुहोस्, तर फोडा नगर्नुहोस्।
- जब सिरप तयार छ, mandarin खण्डहरू जारमा प्याक गर्नुहोस्। सिरप मा डालो, 1/2 / "हेडस्पेस छोडेर।
- लिडहरू र केङ्गहरू लागू गर्नुहोस्, र 10 मिनेटको लागि मानक जल स्नान क्याटिङ प्रक्रिया प्रयोग गरेर प्रक्रिया ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 119 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 1 g |