Giora Shimoni को लागि, यस नुस्खा को निर्माण एक सुखद दुर्घटना थियो। "हामी यो हाम्रो ठूलो गल्ती सूप भन्छौं। स्प्लिट मा सुपपको तयारी गर्दा," उनी भन्छिन् "हामी विभाजित मटरबाट भाग्यौं। त्यसैले हामीले केही दाँतहरू बदलिदिए। हामीले पत्ता लगायौँ कि संयोजन र यस अनुपातमा, धेरै स्वादिष्ट छ। सजिलो र स्वस्थ सूप गर्न सजिलो छ विशेष गरी पतन वा सर्दिया परिवार वा शबाबाको खानेकुराको लागि सेवा गर्नु राम्रो हुन्छ। मेरो बच्चाहरु तातो रोटी वा यसलाई चल्लामा मन पराउँछन्। "
यो एक भोजन बनाउनुहोस्: सुत्ने मशरूम र प्याज ओमेलेट वा लपेटो स्यान्डविचसँग यो सरल, पौष्टिक सूप पछ्याउनुहोस्। चकलेट र नटसँग यी डेयरी-मुक्त दलिया किशमिश कुकीजसँग मिठाईको माध्यमबाट सान्त्वना खानाको विषय लिनुहोस् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल
- 1 ठूलो प्याज, पिक्सेल, ट्रिममिड र कटा
- 3 लौह लसुन, खुट्टा र कटा
- 3 बे पत्ते
- 3 अजवाइन स्टक, ट्रिममिड र कटा भयो
- 3 गाजर, खुट्टा र कटा
- 1/1/1 कप कपडा सुकेको मटर, माथि उठाइयो र रौं
- 1/2 कप हरित र भूरी दाल, उठाया र रिलिज
- 8 कप पानी
- 1 चम्मच तातो अजवामा कटाईयो
- 2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच ताजा तातो कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच सूखे तुलसी
- 1/2 चम्मच
- सूखे थिई
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो stockpot मा, तेल को मध्यम गर्मी मा गरम। प्याज नरम र 6 देखि 8 मिनेटसम्म पारिश्रमिक सम्म प्याज, लसुन, बे पत्ती, अजवाली, र गाजर र सूट थप्नुहोस्।
- विभाजन मटर, दाल र पानी थप्नुहोस्। फोडा ल्याउन, कम गर्न गर्मी कम गर्नुहोस्, र 40 मिनेट को लागि कहिलेकाहीं उत्तेजित, उबाऊ।
- अजमोद, नमक, काली मिर्च, तुलसी र थाइमा हलचल। आवरण र उकालो, कहिलेकाहीँ हिउँदमा 20 देखि 40 मिनेटसम्म चिसो हुन्छ जबसम्म मटर बिरालो हुँदै जान्छ र सब्जियों को मेशिन को लागि पर्याप्त नरम हुन्छ।
- बे पत्ते हटाउनुहोस्। एक विसर्जन ब्लेंडर को प्रयोग गरेर, सुचारु सम्म सूप puree।
मिरी रोकोकोभट्ज द्वारा सम्पादित
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 151 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 635 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 24 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 6 g |