क्यापोनटा मूलतः एक ग्रील्ड सब्जी सलाद हो। यदि तपाईले रोज्नु भएको छ वा साधारण सेवाको रूपमा यो हल्का तेल र सिरका ड्रेसिङको साथ छ भने तपाईले कुनै पनि ग्रील्ड माट थप्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 हेगन, 1/2 इन्च स्लाइसमा कटाईयो
- 1 बर्मुडा प्याज, तिमाही
- 3 रोमा टमाटर, diced
- 1 कप / 240 एमएल अजवाइन, कटा भयो
- 4 ग्रीक जैतून, पिच र कटाई
- 3 चम्मच चम्मच चम्मच / 45 एमएल लाल शराब सिरका
- 2 चम्मच / 30 एमएल जैतून को तेल
- 1 चम्मच / 15 एमएल
- क्याप्सन
- 1 चम्मच / 15 एमएल किशमिश (वैकल्पिक)
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर दाग गरिएको चीनी
- 1 चम्मच / 5 एमएल ताजा जमीन मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल समुद्री नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
Preheat Grill। ज्वरो तेलको साथ खुकुरी र ब्रश प्याज र बैग प्याज राख्नुहोस्। एक तातो ग्रिलमा, 4-5 मिनेट र प्याज 10-12 मिनेटको लागि प्यागुलर पकाउनुहोस्। ग्रिलबाट हटाउनुहोस्। ठूलो साउसेपेनमा सानो मात्रामा जैतून का तेल राख्नुहोस् वा खाना पकाउने स्प्रे संग स्प्रे गर्नुहोस्। अजमेर जोड्नुहोस् र 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। टमाटर, बैजनी, प्याज, रातो रक्सी सिरका, क्याप्टर, किशमिश, जैतून, चीनी र कालो मिर्च थप्नुहोस्। राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
कम गर्मीमा 10 मिनेटको लागि कुक र ठिकौं। रातो र रातो ठोक्नुहोस्। ठुलो वा कोठाको तापमानमा सेवा गर्नुहोस्। लेफ्टिनको बिस्तरमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 163 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 697 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 3 जी |