सेतो-फ्लेस्ड्रेड प्यारा आलु ( boniato ) पारंपरिक अमेरिकी आलु को रूप मा बहुमुखी छ। कैरेबियनमा, मिठाई आलुको एक विशाल विविधता छ र मान्छे तिनीहरूलाई सधैं प्रयोग गर्ने विभिन्न तरिकाहरू खोज्छन्। अक्सर, तिनीहरू नियमित आलुको लागि प्रतिस्थापित हुन्छन्।
विभिन्न प्रकारका मासुको आलुको डिश सेवा गर्ने प्रयासमा। सेतो मासु मीठा आलुहरू यस मसाले मसलायुक्त आटा पकवान बनाउन प्रयोग गरिन्थ्यो। यो नियमित रूपमा मेशिन आलु हुनेछ जस्तै यो सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड मिठाई आलु (सेतो फ्लेड गरिएको)
- नमस्कार स्वाद
- 3 चम्मच मक्खन (नमकीन वा अज्ञात, पिघल)
- ताजा जमीन काली मिर्च स्वाद गर्न
- 1/4 कप दूध (सम्पूर्ण, तातो)
- काली मिर्च (स्वाद गर्न, मिनिसिङ)
- 1/4 कप हरित प्याज (सेतो र हरियो भागहरु, कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
खुट्टा आलु, ठूला टुक्राहरू मा काटेर पोटमा राख्छन्। पानी संग आवरण र उच्च गर्मी मा एक फोडा ल्याउन।
जब बर्तन एक फोडा आउछ, नमक पानी र एक चाकू सम्म सजिलै घुमाउन कुकुर गरौं। राम्रो तरिकाले नाली।
घनिएको आलुलाई तातो पट्टिमा राख्नुहोस् (एउटै पोटमा पकाइएको थियो), नमक, मक्खन, काली मिर्च, र सुत्ने सम्मको दूध र मश जोड्नुहोस्।
गर्म मिर्च संग मौसम। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्। हरित प्याजमा फोल्ड गर्नुहोस्।
तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 278 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 24 मिलीग्राम |
| सोडियम | 172 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 4 जी |