काली मिर्च जेलीले यी ओवन तलाका चिकन जांघहरूमा सूक्ष्म स्वाद र गर्मी थप्छ। मौनयुक्त भोज मिक्सले चिकनमा स्वादिष्ट, क्रिसमस कोटिंग बनाउँछ। नुस्खाले चिकन जांघहरूको चित्रण गर्दछ (चित्रित), तर बजेट अनुकूल अनुकूल कुखुराको खुट्टा पनि राम्रो विकल्प हो।
चिकन जांघहरू एक सुखद भोजन, व्यस्त दिनको लागि एकदम सही बनाउँदछ। त्यहाँ कुनै पूर्व-ब्राउज आवश्यक छैन। बस चिकन र बेक कोट!
यो पनि हेर्नुहोस्
बेक्ड रेन्च चिकन जांघ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप (8 औंस)
- हट मिर्च जेली
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच डिजोन वा एक समान पेटू सरसफाइ
- ड्यास ताजा जमीन कालो मिर्च
- 10 देखि 12 चिकन जांघ
- 2 कप मसाला भरा मिक्स (फलफूल कुकुर या फूड प्रोसेसर मा जमीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मी ओवन 350 एफ। हल्का रूपमा ठूलो बेकिंग पाना वा ननस्टिक पकाउने स्प्रेको साथ स्प्रे ।
- जलाएर मक्खन, मक्खन, दाई, र काली मिर्चमा ससस र गर्मीमा मिलाउनुहोस्। ठुलो ठुलो सेट गर्नुहोस्।
- चिकन जांघहरू धोएं र थप छाला हटाउनुहोस्। यदि चाहियो भने सबै छाला हटाउनुहोस्। टाढा सुत्नुहोस्।
- ठुलो जाली मिश्रणको साथ चिकन जांघ कोट कोट, त्यसपछि कुचल क्रमामा डुब्छ। तयार पाक पानामा व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- 50 देखि 60 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा जांघ सम्म तत्काल पढ्ने थर्मामीटरमा 165 एफ को जाँच्ने मासु को भागमा राख्नुहोस्।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
क्रिसपी-स्किनाइ भएको चिकन जांघ
प्यानो र पर्मेसन कोटिंग संग ओवन फ्राइड चिकन जांघ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1647 |
| कुल मोटा | 91 g |
| पागलिएको बोसो | 26 जी |
| असंतृप्त फैट | 36 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 531 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,276 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 165 जी |