यदि तपाईं सँग ताजा पर्चहरू छीने र पिच गर्न समय छैन वा यदि तिनीहरू सिजनमा छैनन् भने, यो डिब्बाबर कचराको साथ बनाउनुहोस्। डिब्बाबंद पीचहरू तरलले कचलरको लागि स्वादिष्ट भरिएको बनाउँछ, र सरल बिस्कुट-जस्तै टुप्पोलाई सही सुनको खैरोमा पुर्याउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो हुन सक्छ (2 9 औंस) हल्का सिरप मा कटाई पीडित
- 1/3 कप ब्राउन शुगर
- 1/4 कप दाग गरिएको चिनो
- रस 1 लेमन, वा लगभग 2 चम्मचहरू
- 1/4 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड नट
- चुरोट नमक
- 1 चम्मच मक्खन
- 2 चम्मच कर्नस्टर्क
- 1 कप सिपाही सबै उद्देश्यको आटा
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच शुगर
- 1/4 कप ठुलो मक्खन
- 1/3 कप दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मी ओवन देखि 400 एफ
- मक्खन 1-क्वार्ट 1 1/2-क्वार्ट बेकिंग डिशमा।
- एक कटोरा मा स्ट्रिचर राख्नुहोस् र खुराकहरू नाली, सिरप सुरक्षित गर्दै।
- तयार पाकिएको डिशमा पाच स्लाइसहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- 1 सिरको सिरप मा सानो साउसेपमा मापन गर्नुहोस्। शंकर, नींबू का रस, मसाले, नमक, मक्खन 1 चम्मच र मकैस्टर्कमा मिश्रण। मध्यम गर्मीमा ससनी राख्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्; घन्टी र स्पष्ट नभएसम्म, घिमिरे, लगभग 4 देखि 5 मिनेट। पीचहरूमा गरम मिश्रण डाल्नुहोस्।
- टुप्पोको तयारी गर्दा ओवनमा राख्नुहोस्।
- एकसाथ उचालो, बेकिंग पाउडर, 1/2 चम्मच नुन, र 2 चम्मचको शर्क।
- 1/4 कप को ठंडा मक्खन मा काट्नुहोस् जब सम्म मिश्रण कोमल कुंठ जस्तो देखिन्छ। दूध जोड्नुहोस् र कडा आटा बनाइन्छ जबसम्म हलचल।
- चम्मचबाट अनुहार खानुहोस् गरम आचरण भरेर। टुप्लरलाई ओभरमा र बेकिंग गर्न फर्काउने बेलामा, लगभग 20 मिनेट।
वेनिला आइसक्रीम वा व्हाइड क्रीम संग न्यानो सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 322 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 29 मिलीग्राम |
| सोडियम | 386 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |