चिमचुर्री एक अर्जेण्टीना सॉस को रूप मा सामान्य रूप मा लाल मासु संग प्रयोग गरिन्छ, तर यो माछा र समुद्री भोजन संग पनि उत्कृष्ट छ। पारंपरिक नुस्खा सधैँ अजवाय, लसुन र अयगान्डो छ, तर म यसलाई समय-समयमा जडी बूटीहरूसँग निर्भर गर्नेछु - मक र बाक्लो (जो कर्करहरू जस्तै स्वाद) समुद्री भोजनसँग उत्कृष्ट विकल्पहरू छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप पानी
- 1 चम्मच नमक
- 4 देखि 6 लसुन क्लोव
- 1 कप अजवाली (वा बाक्लो वा पानीका पत्तिहरू)
- 1/2 कप अयगानो पत्तियां (वा 2 चम्मच सूखे)
- 2 चम्मच गर्म मिर्च फ्लेक्स (वा 1 चम्मच केनी मिर्च)
- 1/4 कप लाल शराब सिरका
- 1/2 कप जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानीलाई न्यानो पार्नुहोस् र यसलाई नमक भत्काउनुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस्। जब तपाईंको औंला भित्र राख्नु पर्याप्त हुन्छ, चिमचुरीको साथ अगाडि बढ्नुहोस्।
- सबै चीजहरू जैतूनको तेल बाहेक सब्जी प्रोसेसर र पल्समा मिलाउनुहोस्। तपाई यसलाई शुद्ध गर्न सक्नुहुन्छ वा यसलाई छोड्न सक्नुहुन्छ। तपाईको छनौट
- मोटर चलिरहेको छ, एक मिनेटमा 30 सेकेण्डसम्म जैतूनको तेलमा बज्जाउन्छ। सेवा गर्न केही घण्टाको लागि खारेज गर्न अनुमति दिनुहोस्।
चिमचुर्री फ्रिजमा एक हप्ता वा दुईको लागि पकड हुनुपर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 42 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |