गहरी-फ्राइङ टोफुलाई सुनको रंग र टोफू नुस्खा बनाउन यो सजिलो बनावटमा एक क्रिसमस बनाउँछ। गहिरो फ्रिड टोफुका लागि सुझावहरू डुप्लिकेट नुस्खा निर्देशनहरूको तलमा समावेश छन्। 3 देखि 4 सम्म सेवा गर्दछ।
अधिक टोफू व्यञ्जनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड मध्यम वा फर्म टोफू
- 3 - 4 चम्मच कर्नस्टर्क वा आटा, आवश्यक भएमा
- तेलको गहिरो फ्राइङको लागि आवश्यक छ
यसलाई कसरी बनाउने?
गहिरो तलामा टोफूको लागि दिशा:
1। टोफू नाच्नुहोस्।
2. टोफू 4 ठूलो त्रिकोण वा क्यूब्समा चाहिएको छ।
3. कन्फ्लु वा आटामा टोफू रोल गर्नुहोस्।
4. हीट वोक र गहिरो फ्राइङको लागि तेल जोड्नुहोस्। जब तेल कम से कम 350 डिग्री एफ को तेल को गर्म हुन्छ, ध्यानपूर्वक 2 टोफु टुकडे को डूब मा जोडें।
5. फेरी, कहिलेकाहीँ टोफू जबसम्म दुवै पक्षमा सुनको हुन्छ। स्लटेड चम्मचको साथ हटाउनुहोस् र पेपर तौलिएमा निकास गर्नुहोस्।
बाँकी टोफू फ्राइङ गर्दा न्यानो राख्नुहोस्। 4 सेवा गर्दछ।
सोया-अदरक ड्रेसिंग , मीठे र खट्टा सॉस , वा चीनी-शैली मूंगफली सॉस संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 114 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 10 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 12 जी |