हरियो प्याज र सानो अजमोले यी स्वादिष्ट गेहूं बिस्कुटलाई विशेष विशेष बनाउँछ। यी बिस्कुटहरू बनाउन सजिलो छ; अधिकांश भन्दा मिश्रण खाना प्रोसेसरमा गरिन्छ।
यो अद्भुत बिस्किटहरू हार्दिक स्टवसँग आनन्द उठाउन वा ह्याम वा टर्की स्लाइसका साथ शीर्ष हुन्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 कप पूरा गेहूंको आटा
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/4 चम्मच बेकिंग सोडा
- 3/4 चम्मच नुन
- वैकल्पिक: 1 चम्मच शुगर
- 5 चम्मच मक्खन, ठुलो
- 3 हरित प्याज (कटाई)
- 1 देखि 2 चम्मच फ्लैट-पत्थर अजवाली (कटाई)
- 3/4 कप (प्लस 1 चम्मच) तितली
यसलाई कसरी बनाउने?
ताप ओवन 425 डिग्री एफ। एक पाक पाना रेखांकन कागज वा सिलिकॉन चटाई संग।
खाद्य प्रोसेसरमा, यदि फ्याँक, बेकिंग पाउडर, सोडा, नमक, र कुकुर जोड्नुहोस् भने। सानो टुक्रामा मक्खन थप्नुहोस्, त्यसपछि कटा हरियो प्याज र अजलो। मिश्रण सम्म खाने को लागी प्रक्रिया।
नोट: यदि तपाईंले खाना प्रोसेसर प्रयोग गर्नुहुन्न भने, मसला जस्तो मिल्दो नभएसम्म पेस्ट्री ब्लेंडरको साथ सूक्ष्म सामग्रीमा मक्खन काम गर्नुहोस्, त्यसपछि पतला कटा हरियो प्याज र अशुद्ध जोड्नुहोस्।
तितलीमा हिंड्नु जबसम्म सामग्रीहरू नमिलेका छन्। एक फलाम वाला सतह मा घुमाओ र 2 या 3 गुना घुमाओ, जब सम्म तिमी नरम कोलोसेटिव आटा हो।
3/4-इन्च मोटीको बारे सर्कलमा टाँस्नुहोस्। बिस्कुट कटरको साथ काट्नुहोस् र पाक पानामा व्यवस्थित गर्नुहोस्।
हल्का खारेज नभएसम्म 11 देखि 14 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
लगभग 1 दर्जन बिस्कुट बनाउँछ।
अधिक व्यञ्जनहरु
गिनीस र कैदर्ड बिस्कुट
भूरा मक्खन र ऋषि बिस्कुट
दक्षिणी-शैली तितली बिस्कुट
खट्टा क्रीम बिस्कुट
एन्जिल बिस्कुट
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 126 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 14 मिलीग्राम |
| सोडियम | 401 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |