हाम्रो मनपर्ने न्यानो स्नपबाट प्रेरित हुनाले यो हार्दिक ग्रीस पनीर आफैलाई सन्तुष्ट भोजन हो। यसले मसालेदार सॉसेज, क्राइटस केली, सुवेदी कार्बोलाइज्ड प्याज र थोपा टेस्ट विस्कॉन्सिन कास्सेरी पनीरलाई जोड्दछ, जसले पूर्ण रूपमा पखाल्छ। हामी स्यान्डविचको सुलभ सन्तुलन गर्न मद्दत गर्नको लागि जम्मै क्याबर्ननेट साउभेनसन सँगसँगै सेवा गर्ने सिफारिस गर्छौं।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच सासेज (ताजा मध्यम-गर्म
- इटालियन सॉसेज )
- 1/4 मध्यम प्याज (आधा रिंगहरु मा कटाई)
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 3 चम्मच मक्खन (नमकीन, विभाजित)
- 1 कप
- केली (घुमाई, कटाई)
- 1 ठूलो नींबू काल (रसयुक्त)
- 3 औंस विस्कॉन्सिन कासरी पनीर (लगभग 1/3 कप, टुक्रा र विभाजित)
- 2 मोटी स्लाइस सेतो रोटी (ईर्ष्या)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सासेजबाट क्यासिंगहरू हटाउनुहोस्, यदि आवश्यक भए, र मध्यम-उच्च गर्मीमा एक मध्यम कुञ्जीमा राख्नुहोस्।
- एक स्पट्युला संग सॉसेज तोड्नुहोस् र खैरो र पकाएर पकाउनुहोस्, तर अझै पनि, केहि रंग छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- प्याज जोड्नुहोस्, नमकको चुरोट र कुखुराको 1 चम्मच मक्खन। प्याज नरम र कारवाही गर्न सुरु नभएसम्म कुक गर्नुहोस्।
- नुन र काली मिर्च र आवरण कुखुराको चुरोटको साथ काली मा मिश्रण मिल्दो नभए सम्म सम्म। गर्मीबाट हटाउनुहोस्, नींबूको रस थप्नुहोस्, मिश्रण गर्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- विस्कान्सिन कासिरी को आधा भाग 1 के टुक्रा र केले माथी को मिश्रण, सॉसेज र बाँकी पनीरको साथमा। दोस्रो टुक्राको रोटी माथि माथि राख्नुहोस् र बाक्लो मक्खनको साथमा रोटी स्लाइसको लुगा लगाउनुहोस्।
- एक प्यानमा ग्रीष्म गर्मीमा ग्रिल स्यान्डविच, दुवै पक्ष जब सम्म सुनको खैरो र पनीर पिघेको छ। यो स्यान्डविचलाई सेवा गर्न 1 मिनेट अगाडि बस्नुहोस् - यसले पनीर मोटो मद्दत पुर्याउँछ जुन स्याउभच सँगै बस्न मद्दत गर्दछ जुन तपाईले खाँदैछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1049 |
| कुल मोटा | 77 g |
| पागलिएको बोसो | 43 g |
| असंतृप्त फैट | 25 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 212 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,432 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 11 जी |
| प्रोटिन | 37 g |