क्रोएशन् फ्रिटर वा फ्रिट्लीका लागि यो नुस्खा क्लारा क्वाटेनभिचको छ, नयाँ ओर्लिन्स र मेटिनी, ला ड्रेगोको रेस्टुरेन्टको सह-मालिकले। यो भन्छिन् कि यो मनपर्ने क्रोएशन् क्रिसमस व्यवहार वास्तवमा विद्रोहका लागि प्रेरणा हुन सक्छ, क्रोएशन् ज्युरिच परिवारद्वारा प्रसिद्ध 100 भन्दा बढी वर्ष पहिले पुरानो माउन्ट कल कफी खडामा, पहिले फ्रांसीसी बजारमा स्थित छ।
यहाँ क्लारा Cvitanovich देखि अधिक व्यञ्जनहरु छन्:
- परम्परागत क्रोएशियन भरा हुआ गोभी पकाने - सर्मा
- परम्परागत क्रोएशन् एप्पल स्ट्रडेल पकाने पछि - स्टड को बिरुद्ध
- पारंपरिक क्रोएशियाई एन्ज पंख पकाउने विधि - कोस्ट्युल
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याकेज सक्रिय सुकेको खमीर
- 1 चम्मच शुगर
- 8 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 चम्मच नमक
- 1 कप किशमिश (अँध्यारो)
- 1/2 कप अखरोट (कटाई)
- 1 सेब (तीव्र, ग्रेटेड)
- 2 चम्मच नींबू
- zest
- 3 देखि 4 कप पानी (कोठा-तापमान)
- 3 कप तेल (को रूप मा अधिक या कम को रूप मा, फ्राइंग को लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्रफुल्ल खनिज यसलाई घुमाएर 1 चिया हावा पानीमा 1 चम्मच शर्करा (110 डिग्री भन्दा बढी)। जब यो फोम, ठूलो कटोरीमा राख्नुहोस् र आटा, नमक, किशमिश, बटुआ, सेतो र छाती जोड्नुहोस् र राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्। 3 देखि 4 कप पानी, वा एक केक ब्याटर स्थिरता प्राप्त गर्न आवश्यक जित्नुहोस्। प्लास्टिक लपेटोसँग आवरण गर्नुहोस् र दोहोरो सम्म उठाउनु होस्, लगभग 1 घण्टा।
- एक भारी तलल्लो प्यान वा डच ओवनमा, गर्मीको तेल 370 डिग्री। सावधानीपूर्वक तेलमा बटरको चप्पल छोडेर, ओभर्रोड गर्न सावधान रहन। तल निलो सुनिए सम्म। एकचोटि एकै ओर धारण गर्नुहोला। एक स्लटेड चम्मच संग पेपर तौल को तह मा निकालन को लागि निकालें। ब्याटेर समाप्त नभएसम्म दोहोर्याउनुहोस्। अझ चाँडो हुँदा चिनियाँसँग फ्रिट्युल छिड्नुहोस्। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 28 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 26 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |