यो chototles (स्मोक्ड jalapenos) को थप smoky स्वाद संग एक क्लासिक स्टाइल बारबेक्यू सस छ। तपाईं या त यसलाई खरीद गर्न सक्नुहुन्छ वा आफ्नै चीटोल बनाउनुहोस्। यो सॉस कुनै पनि मासु, समुद्री खाना र सब्जी को विकल्प मा वास्तव मा राम्रो तरिकाले काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 कप / 600 एमएल क्याचअप
- 1/2 कप / 12 9 0 एमएल प्याज (कटाई)
- 1/2 कप / 120 एमएल पानी
- 2 cans chipotle chilies (स्मोक्ड jalapenos, कटाई)
- 1/4 कप / 60 एमएल ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच / 30 एमएल तेल
- 2 चम्मच / 30 एमएल सेब साइडर सिरका
- 1 चम्मच / 15 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर अजमेर नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ससनी मा हीट तेल। नरम नभएसम्म 3-4 मिनेट सम्म प्याज र सट मध्यम माध्यममा थप्नुहोस्। लसुन थप्नुहोस् र 20-30 सेकेण्डका लागि पकाउनुहोस्। भूरी शर्करा , अजवालीको नमक र काली मिर्चमा हिउँद। बाँकी सामग्रीहरू थप गर्नुहोस् र चटनी मोटाईसम्म सम्म कम गर्मीमा उकालो पार्नुहोस्।
2. गर्मीबाट हटाउनुहोस् र प्रयोग गर्नु अघि 5 वा धेरै मिनेटको लागि शांत दिनुहोस्। यदि साइड सॉसको रूपमा सेवा गर्दै, चटनीले छोटो छोटो गरौं।
3. यदि अगाडी अगाडी बनाउने, चटनी पूर्णरुपमा (लगभग 30 मिनेट (चकित कंटेनरमा राख्नुहोस्।
तैयारी पछि 7 दिनको लागि फ्रिजमा भण्डार गर्नुहोस्। प्रयोग गर्नु अघि पुनःहेट गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 37 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 227 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |