आलु flour, buttermilk र मार्जारिन को एक स्पर्श संग बने ग्लुटेन-मुक्त तितली बिस्कुट। धेरै समीक्षकहरूले फ्लायर ग्लुटेन-फ्री बिस्कुटको लागि सोडा पाक गर्नुको सट्टा बेकिंग पाउडरको साथ बनाउनु भएको छ।
Ener-G फूड्स को Recipe सौजन्य।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप चावल आटा
- 1 चम्मच आलु आटा
- 2 चम्मच शुगर
- 1/8 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/3 कप तितली
- 1 चम्मच मार्जिनिन, पिघलिएको
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 400 देखि एफ
- चावलको आटा, आलुको आटा, चिनी, नुन र बेकिंग सोडा एकसाथ मिलाउनुहोस्। तितली र मार्जारिन जोड्नुहोस् र राम्रोसँग मेल खाएन।
- आंशिक रूपमा आटाको टुक्राहरू हातको साथ र कुकी पानामा राख्छन्। 10 देखि 12 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 69 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 185 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |