यी आधारभूत, स्वादयुक्त मासुबलहरू स्प्यागेटी रात्रीको लागि एकदम सही हो, वा एक मरिराहार सस जोड्नुहोस् र स्वादिष्ट मासुबल स्यान्डविचहरू बनाउनुहोस्। बेकिंगले पनि खाना पकाउँछ र तिनीहरूलाई रसदार र स्वादिष्ट छोड्नेछ।
यी मासुबलहरू पकाउन अघि ठीक सुकेको रोटी कुकुरमा घुमाईन्छ। यदि तपाईंलाई मनपर्छ, पेर्मेसन वा लसुनको अनुभवी रोटी क्रिमहरू प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/4 देखि 1 1/2 पाउन्ड दुबला मैदान मासु
- 1 ठूलो अन्डा, पिटे
- 1/2 कप कपडा पर्मेसन पनीर, या लगभग 1/3 कप पतला grated
- 1 चम्मच सूखे पारी तुरुन्त
- 1/2 चम्मच इटालियन मसाला मिश्रण
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- ड्यास केन्ने मिर्च
- 1 चम्मच सूखे अजवाइन फ्लेक्स।
- 1 क्लोभ लसुन, कुचल र पनीर मिनिसिङ
- 1/2 कप ठीक सुखा रोटी क्रम्ब्स, विभाजित
यसलाई कसरी बनाउने?
- हीट ओवन 375 एफ (190 सी / ग्याँस 5)।
- पन्जाको साथमा ठूलो बकिङ प्यान रेखा
- मासु, अण्डा, पिर्मेसन पनीर, तुलसी, इटालियन मसाला, नमक, कालो मिर्च, केयेनी, अजवाइन फ्लेक्स, लसुन, र रोटीको टुक्राको 1/3 प्याला मिलाउनुहोस्। राम्रोसँग मिल्दो नभएसम्म मिक्स गर्नुहोस्। 1-इन्स मासुबल्समा फारम र बाँकी रोटीमा रोल क्रम्ब। पाक प्यानमा व्यवस्थित गर्नुहोस्। लगभग 20 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, जब सम्म पकाएर।
लगभग 2 दर्जन मासु बल्बहरू बनाउँछ।
विशेषज्ञ सुझावहरू
- दानको लागि मासुबलहरू जाँच गर्न, तत्काल-पढ्ने थर्मामीटरको साथ केहि परीक्षण गर्नुहोस्। ग्राउण्ड बीफ न्यूनतम न्यूनतम तापमान 160 फिट (71.1 सी) मा पकाउनु पर्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 296 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 187 मिलीग्राम |
| सोडियम | 262 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 30 जी |