रासबेरी र सेतो चकलेटको रेशमी परतले भरिएको एक धनी, ट्रुली-जस्तै चकलेट। यो चकलेट केही समय लाग्छ तर पर्खाइको लायक छ! अधिक वयस्क स्वाद को लागि, रास्पबेरी को लागि ¼ कप रास्पबेरी मदिरा प्रतिस्थापन मा प्रतिस्थापित गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप अर्ध मिठाई चकलेट चिप्स
- 14 औंसले सघन दूधलाई मीठो बनायो
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/8 चम्मच नुन
- 1/8 कप क्रीम
- 1/2 कप रास्पबेरी संरक्षित (बेग्लै)
- 2 कप सेतो चकलेट चिप्स
- 1/8 चम्मच नींबू काली
- वैकल्पिक: रातो रङ रंग
यसलाई कसरी बनाउने?
1. 8x8 प्यान तयार गर्नुहोस् यो एल्यूमीनियम पन्जामा राखेर र नुस्खा पकाउने स्प्रेको साथ पन्नी स्प्रे गरेर।
2. माइक्रोवेव-सुरक्षित कटोरा र माइक्रोवेवमा अर्ध-मिठो चकलेट चिप्स र कन्डेड गरिएको दूध मिलाउनुहोस् जब सम्म पिघ्न, प्रत्येक मिनेट पछि हलचल। जबसम्म मिश्रण पुरातत्व र चिकनी हुन्छ तबसम्म हलचल।
3. वेनिला र नमक जोड्नुहोस् र संयुक्त सम्म जोड्नुहोस्। तैयार प्यानमा तान्नुहोस् र फ्रिज नभएसम्म यो तह प्रायः सेट गर्नुहोस्, लगभग 1 घण्टा।
4. यो लेयर सेट गरिसकेपछि, रास्पबेरी तह तयार पार्नुहोस्: एक माइक्रोवेव-सुरक्षित कटोरा र माइक्रोवेवमा रगतले जलाउने छैन हरेक 45 सेकेन्ड पछि हिउँदो, क्रीम, सेतो चकलेट चिप्स र रास्पबेरी संरक्षित जोड्नुहोस्। सुचारु नभएसम्म, त्यसपछि नींबूको रस र रातो रातो रातो रंगका केही बूँदहरू थप गर्नुहोस् भने।
5. रास्पबेरी-सेतो चकलेट मिश्रणलाई लुम्बिनीमा ठुलो पार्नुहोस्, त्यसपछि यसलाई चकलेट चकलेट तहमा राख्नुहोस् र चाँहि वा एक अफसेट स्पट्युल प्रयोग गरी एक तहमा सजिलै राख्नुहोस्।
6. फ्रिजलाई फ्रिजमा फ्रिज फर्काउनुहोस्, लगभग 2-3 घण्टा। सेवा गर्न, 1 इन्च वर्गमा काट्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 73 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 14 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |