सन् 1 9 70 मा विकास गरिएको, गोल्डन क्याडिलकको मुख्य घटक Galliano हो। यसले पहिलेको अमीर र क्रीम मार्नीमा एइस बीउ र वेनिला समेत 30 भन्दा बढी अमीर स्वभावहरूको एक विशिष्ट स्वाद जोड्दछ। गोल्डन क्याडिलैक ले एक शानदार मिठाई ककटेल बनाउँछ जुन राम्रो तरिकाले लगभग कुनै पनि मीठे मिठाई संग हुन्छ, विशेष गरी ती चकलेट आधारित हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 औंस क्रीम
- 3/4 औंस व्हाइट क्रेमेमको क्याको
- 3/4 औंस गैलियानो लिइकुर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 215 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 24 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |