यदि तपाईले तपाईंको स्थानीय किसानको बजारमा उठाएको लसुनका आकारहरूसँग के गर्नुहोला भने, यहाँ तपाईंको लागि एक नुस्खा हो। लसुन स्केपहरूले यो स्वादिष्ट ड्रेसिङ लाइट लसुन स्वाद र सुन्दर हरियो रंग दिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 लसुन स्पीपहरू (कोमल कटाई)
- 2 हरित प्याज (कोमल कटाई)
- 1 चम्मच हनी
- 2 चम्मच डिजोन सरसफाइ (वा त्यस्ता भुराका दाखरस)
- 4 चम्मच लाल शराब सिरका
- 1 चम्मच नींबू रस
- ड्यास नमक
- 1/8 चम्मच काली मिर्च
- 1/2 कप
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ब्लेंडरमा, लसुनको आकारहरू, प्याज, महानी, सरसफाइ, रातो रक्सी सिरका, नीबूको काली, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्। सुचारु नभएर मिश्रण गर्नुहोस्।
- कम मा ब्लेंडर संग, धीरे - धीरे मिश्रित जैतून का तेल जोड्नुहोस।
तपाईं पनि मन पर्छ
मिन्सो ड्रेसिंग संग सुन्तला रस र Cilantro
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 127 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 34 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |