यदि तपाईं एक विशेष भुना बाईको नुस्खा खोज्दै हुनुहुन्छ भने, यो एक उत्कृष्ट छनौट हो।
धेरै राम्रो नतिजाहरूको लागि दुर्लभ वा मध्यम-दुर्लभमा यो बीफ रब आँखालाई भुट्नुहोस्। मैले भुटानीको लागि एक भारी कास्ट आयरन कुकिलो प्रयोग गरें, तर एक भारी पकाउने पाना पनि प्रयोग गर्न सकिन्छ। कालीले काली मिर्च भरिदियो र लसुन कोटिंग स्वादिष्ट ढंगले स्वादिष्ट भई र भुइँमा झुकाएर र रसिस हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बेकार बेफिन रिब आँखा भुना, लगभग 5 पाउण्ड
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच मोटे कोसर नुन
- 4 लौह लसुन, दबाईयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा मौसममा कास्ट आयरन स्किलेट राख्नुहोस्। पहिले देखि 500 एफ सम्म ओवन
- काली मिर्च, नमक र लसुनलाई जोड दिनुहोस्; सबै भुइँमा घुम्नु
- ध्यानपूर्वक, पथरल्डर्स वा ओवन mitts संग, स्किलेट धातु धातुमा हटाउनुहोस्। कुखुरामा राख्नुहोस्।
- 500 एफ मा 25 मिनेटको लागि ओवन र भुनामा कुखुरा फर्काउनुहोस्। 325 एफमा गर्मी घटाउनुहोस् र 1 1/2 घण्टाको लागि भुनावट जारी राख्नुहोस्, वा रूटमा 130 एफ देखि 140 एफसम्म पुग्ने थोरै मध्यममा थर्मामीटरमा वा ओवनको मासुको मासुको जांचमा। माट र पोल्ट्री तापमान चार्ट
- ओवनबाट हटाउनुहोस्, ढोकाको साथ पन्नीको साथ, र 20 मिनेटको लागि भुनाको आराम गर्न दिनुहोस्। ढोका र सेवा 6 देखि 8 सम्म सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 516 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 214 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,017 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 78 जी |