रेजिनाको पोर्क रोस्टको लागि यो सुपर साधारण नुस्खा एक टेंडर काटीमा अद्भुत स्वाद जोड्न जडीबुटी प्रयोग गर्दछ।
USDA ले केही वर्ष पहिले निर्णय गरेको छ कि पोर्कले आन्तरिक तापमान 145 डिग्री फारेजमा पकाउन सकिन्छ; यो अब खाद्य सुरक्षा कारणहरूको लागि राम्रो तरिकाले पकाउनु पर्छ। यसको मतलब मासु रस र अधिक निविदा हुनेछ।
केहि माछा भएका आलु संग यो क्लासिक पुरानो वेशभूषा को सेवा गर्नुहोस, केहि असीमित सब्जिहरु जस्तै एस्पेरगस वा हरियो सेम, एक फल सलाद, र मिठाई को लागि एक सेब पाई जस्तै।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (3-1 / 2 देखि 4 पाउण्ड) बेकार पोर्क लिइन रोस्ट
- 3 चम्मच जैतून का तेल
- 1-1 / 2 चम्मच थिम पत्तियां सूखे
- 1/2 चम्मच सूखे मार्जोरम पातहरु
- 1 चम्मच खनिज लसुन
- 1/2 चम्मच सुकेको दाई
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 चम्मच मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
एक उथाइ प्रवाह गर्ने प्यानमा भुइँमा राख्नुहोस्। सानो कटोरामा, जैतून को तेल, थाइ, मर्जोरम, लसुन, सुत्नी सरस, नमक र काली मिर्चको मिश्रण गर्नुहोस् र पेस्ट बनाउन मिल्ने। यस मिश्रणलाई भुइँमा राख्नुहोस्। पोर्क 30 मिनेटको लागि कोठाको कोठामा उभौं।
पूर्वोत्तर ओवन 450 डिग्री एफ। 20 मिनेटको लागि सुँगुर भुइँमा , त्यसपछि ओवन ढोका खोल्न बिना 300 डिग्री फारेनसम्म उचाल्नुहोस्।
जबसम्म आन्तरिक तापमान 145 डिग्री फारेज, लगभग 23-23 मिनेट प्रति पाउण्ड सम्म पुग्छ तब सम्मको पोर्क।
रोस्ट स्ट्यान्ड गर्न, 5-10 मिनेट कारखाना गर्नु अघि।
तपाईले पोर्कलाई 350 डिग्री फारेनहाइटमा 20-25 मिनेट प्रति पाउन्डमा रोस्ट गर्न सक्नुहुनेछ जबसम्म आन्तरिक तापमान 145 डिग्री फारेजस्तो हुन्छ। एल्युमिनियम पन्जाको साथ भुइँमा राख्नुहोस् र 10 मिनेटको लागि खडा गर्नुहोस्, त्यसपछि सेवा गर्न उत्तीर्ण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 415 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 138 मिलीग्राम |
| सोडियम | 98 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 43 g |