यो स्वादको एक स्वादिष्ट संयोजन हो, र पोर्क पसिना विशेषतया राम्रो मीठो आलु वा चावलको साथ जान्छ। स्वादिष्ट, संतोषजनक रोजगारी परिवारको खाने को लागि हरियो सेम वा भाप भयो ब्रोकोली जोडें।
निर्दोष देश शैली शैलीहरू fattier, कम मासु पसिना को लागि एक राम्रो विकल्प हो, र तिनीहरू गन्दा छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड बेकार देश शैली शैली
- 1 चम्मच मैदान सबैस्पेस
- 1 चम्मच ग्राउन्ड अदरक
- 1/2 चम्मच असाध्यै जमीन कालो मिर्च
- 1 चम्मच नमक
- 1 चम्मच सूखे पनी थिम, कुरकुरा
- 3 देखि 4 चम्मच ब्राउन शुगर, विभाजित
- 1 देखि 2 चम्मच वनस्पति तेल
- एक मध्यम मीठो प्याज, कटाई
- 1 1/2 कप
- बीउको भाथ
यसलाई कसरी बनाउने?
- पसिनाहरू धोएँ र यदि वांछित सानो भागमा लम्बाइको टुक्रालाई काट्नुहोस्।
- एक प्लेट मा, सबैस्पिस, अदरक, मरिच, नमक, थिम, र भूरी शर्करा को 2 चम्मच संग जोड दिए। राम्रोसँग जोड्न मिल्ने।
- सब्जीको तेललाई ठूलो स्किलेटमा गरम गर्नुहोस् वा मध्यम तापमा प्यान साईट गर्नुहोस्।
- मसाले मिश्रणमा पोर्क टुक्रा निकाल्नुहोस्; एक पत्र मा तातो तेल मा राख्नुहोस। पसलहरू पकाउनुहोस्, सबै पक्षहरूमा खरानीको रूपमा प्राय: बारी।
- प्यानमा कटाएको प्याज थप्नुहोस् र 4 मिनेट लामो समय सम्म पकाउनुहोस्। बीउ श्वेत र 1 देखि 2 वटा चम्मचको भूरी शर्करा थप्नुहोस्, जस्तै स्वादको लागि चाहियो। लगभग 3 देखि 5 मिनेटको लागि, खुट्टाहरू लगभग 1/4 देखि 1/2 सम्म घटाउँदछ। पोर्क निषेध नभएसम्म 30 देखि 45 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 230 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 352 मिलीग्राम |
| सोडियम | 254 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 25 g |