यो मीठो बोरबन्स अचम्मको बारेमा केहि पनि केहि काम गर्दछ। यो हल्का अचम्म छ त्यसैले तपाईले ग्रिल गर्नु भन्दा पहिले धेरै समयको म्याच गर्नु चाहानुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप बोरोन
- 1 कप ब्राउन शुगर
- 1 कप तेल
- 1 कप सरस
- 1 कप Worcestershire सॉस
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरू मिलाउनुहोस् र मिश्रण गर्नुहोस् जबसम्म चीनी पूर्ण रूपमा भंग भयो। सही प्रयोग गर्नुहोस्।
- 4 देखि 12 घण्टाको लागि समुद्री जहाज। यदि अगाडि बढ्दैछ, प्रारम्भिक तयारी पछि 7 दिन भन्दा बढीका लागि फ्रान्समा फ्रिजमा भण्डार गर्नुहोस्।
- आवश्यक रूपमा नुस्खालाई घटाउनुहोस् वा वृद्धि गर्नुहोस्। यो एकदम थोडा बनाउनेछ, यसैले यदि तपाइँ केवल मासुको सानो भाग मात्र चल्दै हुनुहुन्छ त त समायोजन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 57 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 182 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |