व्हीप्ड सूर्यास्त एक पेय हो कि मिठाई-स्वादयुक्त वोदका लागि एकदम राम्रो वाहन हो, अर्थात् व्हीप्ड क्रीम। स्किइड क्रीम स्वादयुक्त वोदका स्मिरोनोफको फाइनान्स फलको यस स्वादिष्ट मिश्रणको आधार हो।
तिक्ला सूर्योदयको फिलिममा , यो पेयले ग्रेनेडीन प्रयोग गर्दछ जुन एक तहको प्रभाव सिर्जना गर्दछ जुन आँखाका लागि अचम्मलाग्दो छ जुन पेय आफैंको स्वाद कलिन्छ। व्हीप्ड सूर्यास्तको बारेमा सबै भन्दा रोचक कुरा के हो कि व्हाइड क्रीम र अनानास स्वादले एक-अर्कालाई कसरी पूरै बनाउँछ र त्यस्ता विपरित खट्टा मिक्स र ग्रेनेडाइनसँग मिठो र खट्टाको मार्गमा बाँधिएको छ।
व्हाइड क्रीमको एक तापनिष्ठ गार्नी केहीको लागि एकदम कम हुन सक्छ, त्यसैले तपाई चाहनुहुन्छ भने, एक सानो गुडियाको साथ सुरु गर्नुहोस् वा सबै सँगै यो छोड्नुहोस्। वैकल्पिक रूप मा, तपाईं गार्निश को लागि स्वाद वाला व्हाइड क्रीम संग खेलना चाहते हो - एक पुष्प या हर्बल को रूप मा राम्रो तरिकाले पेय को फलफूल संग जाना हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- Smirnoff ® व्हीप्ड क्रीम स्वादयुक्त वोदका
- 3 औंस
- खट्टा मिक्स
- 2 औंस
- अनानास रस
- 1/2 औंस
- grenadine
- गार्निश:
- फिटेको तर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू (ग्रेनेडाइन बाहेक) डाल्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- ग्रेनाडाइनको साथमा यो (सिंक हुनेछ) र व्हाइड क्रीम संग गार्निश।
Recipe सौदा: Smirnoff वोदका
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 247 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 38 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |