यो पनीर अष्टेलिन साधारण सरल टमाटर र तुरुन्त क्रीम सस संग सेवा गरिन्छ। सानो पर्मेस पनीरले यो डिश कमाउँदछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 / 14.5 औंस कुचल टमाटर
- 1 चम्मच बइलोन (चिकन)
- 4 चम्मच तुलसी (सूखे)
- 2 चम्मच अजवा (ताजा, मिनी)
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
- 1/4 कप जैतून का तेल
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 2 कप क्रीम (भारी)
- 4 चम्मच पर्मेन्स पनीर (ताजा ग्रेटेड)
- 1 पाउन्ड पनीर अष्टेलिनी (पकाएको)
- Garnish: अजमोद, ताजा तामावदार पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- चिकन बेल्युल granules, तुलसी, 2 चम्मच अजवाली र काली मिर्च संग टमाटर को मिश्रण।
- जैतूनको तेलमा लसुनको साटो कुचल टमाटर मिश्रण जोड्नुहोस् र एक सिम लाउन।
- क्रीम जोड्नुहोस् र सज्जन फोडा ल्याउनुहोस्; पिर्मेसन पनीर को 4 चम्मच जोड्नुहोस। राम्रो तरिकाले हलचल; चकलेटमा चिसोले हिउँदछन्।
- थप ताजा अजफ्ती र ग्रेटेड या टुकडेदार पिर्मेसन पनीर संग गार्जित सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि जस्तो मनपर्छ:
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 806 |
| कुल मोटा | 59 g |
| पागलिएको बोसो | 30 जी |
| असंतृप्त फैट | 21 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 139 मिलीग्राम |
| सोडियम | 393 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 55 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 1 9 |