यो एक क्लासिक अन्नपूर्ण, स्वाद भन्दा भरिएको छ र वास्तवमा राम्रो बियर समावेश छ! तपाईंलाई Guinness प्रयोग गर्न छैन, तर यो नुस्खाको लागि राम्रो स्टाउट प्रयोग गर्न निश्चित गर्नुहोस्। यो मज्जाले धेरै मासु र सब्जिहरुका लागि राम्रो काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 औंस
- गिनीस स्टाउट बियर (कोठाको कोठामा)
- 2 लसुन लौह
- 2 चम्मच सोया सस
- 1 चम्मच विडलिया प्याज (मिशन)
- 1 चम्मच टोयोट (तपाइँ हरी प्याजको सेतो सुझावहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ)
- 1 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
- 1 चम्मच डिजोन सरसफाइ
- 1/2 चम्मच
- टरागन (ताजा)
- 1/2 चम्मच अजल (ताजा)
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. हल्का लसुन, आल र प्याज काटेर र सानो कटोरामा राख्नुहोस्। कटा ताजा अजमोद र tarragon, Worcestershire सॉस, डिजोन सरसर्ड , गिनिस् बियर, सोया सॉस र seasonings जोड्नुहोस् त्यसपछि राम्रोसँग जोडिएको मिश्रण। 30 मिनेटको लागि कोठाको कोठामा उभौं त्यसैले स्वादले एकसाथ मिश्रण गर्न सक्दछ।
2-4-24 घण्टाको लागि समुद्री माटोको माछा, भेडा र पोर्क। 2-8 घण्टाको लागि चिकन र कुखुरा, र 1 घण्टाको लागि सब्ज र मासुको प्रतिस्थापन।
3. एक पल्ट तपाईं विलक्षण समाप्त भएपछि एक सानो साउसेपमा अप्रयुक्त अन्न राख्नुहोस् र एक वा दुई मिनेटको लागि यो थोपा थोपा सम्म घटाउनुहोस्। यदि यस चाहिएको हो भने यस बिरुवामा थप बियर थप गर्नुहोस्। यो एक सस को रूपमा सेवा वा पूर्णतया ठुलो र भविष्यमा प्रयोगको लागि फ्रिजमा हावाको कन्टेनरमा भण्डारण गरिएको हुन सक्छ। मिश्रणले 5 दिनको लागि राम्रो रहनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 298 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,027 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 57 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 13 g |