यो रोसेमेरी नींबू मक्खन चटनी विधिले सबै किसिमको भुनाको पोल्ट्रीको उत्कृष्ट अनुभव गर्दछ। यसलाई एक चटनीको रुपमा बिरुद्ध चिकन स्तन स्लाइसमा ब्रश गर्नुहोस्, यसलाई सेयरको डुबको साथमा सेवा गर्नुहोस्, वा धनी चिकनमा धनी, स्वादपूर्ण फिनिशको लागि बहाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मक्खन (पिघलिएको)
- 1 चम्मच नींबू रस
- 2 चम्मच गुलाबी (ताजा र कटाई)
- 1/4 चम्मच लसुन नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- तर मक्खन अझै तातो छ, नींबूको रस, काटा रस्सरी र लसुनको नमकमा हलचल।
- कुखुरामा रोसेमरी मक्खन सस प्रयोग गर्नुहोस् वा रोटी वा नरम प्रेज्जेलको लागि डुप्लिकेट ससको रूपमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 207 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 61 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |