पिशाचको चुम्बन हेलोवीन ककटेलहरूको लागि एक लोकप्रिय नाम हो जुन प्रायः एक टपप्पिंग रगत प्रभाव समावेश गर्दछ। यो एक सट्टा पछ्याउँछ र यो बूट गर्न स्वादिष्ट मिश्रण हो।
पेयको आधारमा मधोरी (जसको हरियो चमकले डराउँदो स्वतन्त्रताका लागि अर्को मनपर्छ) र रक्त सुन्तला स्वादयुक्त वोडकालाई आकाशीबाट पनि समावेश गर्दछ। अनौपचारिक रस र थोपा क्रीम लाई यसलाई एक कोलाडा जस्तो बनाउन को लागी थप गर्नुहोस्, र तपाईंको अर्को हेलोवीन बाशको लागि तपाईसँग एकदम राम्रो पेय पक्कै छ। "खून" ग्रेनेडीन ब्रेकुजको साथ बनाइन्छ, जुन मजाक प्रभावको लागि बनाउँछ र मिठाईको स्पर्श पनि गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- Midori Melon Liqueur
- 1 औंस
- स्काईलाई इन्फ्लुसन रक्त नारंगी वोडा
- 2 औंस
- अनानास रस
- 1/2 औंस
- क्रीम
- G arnish:
- grenadine
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शेकरमा ग्रेनाडिन को बाहेक बिरोध सामग्री को छोड्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ताजा बर्फ देखि भरिएको पुरानो चश्मा गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- ब्लीडिंग प्रभाव सिर्जना गर्न ग्रेनाडिन माथि टकराउनुहोस्।
पकाउने शिष्टाचार: SKYY वोडा
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 288 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 16 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |