बिग डैडी भन्छिन्, "यो क्यारोलिना शैली बारबेक्यु सस छ।" यसको अर्थ यो कि सिरका र सरसफाइ आधारित छ, केचअप र गुलाबको मध्य र दक्षिणपश्चिमको चिसो आधारित ससहरूको विरोध। मिठाई र ठुलो स्वादको संयोजनले ग्रील्ड वा स्लीक्ड पोर्क वा चिकनमा पूर्ण उत्तम हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप / 240 एमएलले पहेंलो सरसफाइ तयार गर्यो
- 1/2 कप / 120 एमएल शर्करा
- 1/3 कप / 80 एमएल प्रकाश ब्राउन शुगर
- 3/4 कप / 180 एमएल साइडर सिरका
- 1/4 कप / 60 एमएल पानी
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- मिर्च पाउडर (हल्का)
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल सेतो मिर्च
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल सेनी (वैकल्पिक)
- 1 चम्मच / 5 एमएल सोया सस
- 2 चम्मच / 30 एमएल मक्खन
- 1 चम्मच / 15 एमएल
- तरल धूम्रपान (हिकरी स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै सोसाइटीहरू मिलाउनुहोस्, सोया सस, मक्खन र तरल धूम्रपान, एक माध्यम सससेन बाहेक। 20 मिनेटको लागि कममा सिम्मर, कहिलेकाहीं हलचल गर्न निश्चित गर्नुहोस्। बाहिरी अवयवहरू थप गर्नुहोस् र 10 थप मिनेटका लागि सिम गर्नुहोस्।
2. चटनी हटाउनुहोस् गर्मीबाट र मिश्रणको अनुमति 10-15 मिनेटको लागि ठिक पार्न अनुमति दिनुहोस्। यदि अगाडी अगाडी बढाएमा, प्रारम्भिक तयारी पछि 5 दिनसम्म फ्रिजमा एक वाटाइट कंटेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
3. प्रयोग गर्न: सिम्बुबायोको पोर्क वा चिकनसँग बसमा सेवा गर्नुहोस्। यो खुट्टामा पोर्क सैंडविचमा स्वादिष्ट छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 54 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 178 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |