प्रायजसो पकाएको चिकन पैदल व्यञ्जनहरु जटिल छन्, यो स्वादिष्ट पकवान जैतून को तेल र पकाइएको मासुको बट्टा मात्र थोडा लसुन र मसाले प्रयोग गर्दछ।
चिकन पैर मात्र चिकन छाती भन्दा बढी आर्थिक विकल्प हो, तर तिनीहरू अधिक वसायुक्त हुन्छन् किनकि उच्च वसा सामग्रीको कारण। साथै, ग्याँस गर्न लगभग असम्भव छन् - कुखुराको छातीको विपरीत। खुट्टा लामो लामो खाना पकाउने समयहरूमा, क्रोकोपट्टिमा खडा हुन सक्छ, तिनीहरूलाई पनि जुनसुकै र अधिक निविदा बनाइन्छ जुन पहिले नै छन्। यस विशेष नुस्खाको लागि, हड्डीमा चिकन पैदल चौथाईहरू र छाला संग अधिकतम स्वादको लागि हेर्नुहोस्।
यदि तपाईं यो नुस्खा क्रोकपोटमा छनौट गर्नुहुन्छ भने, खाना पकाउने समयको लम्बाइको लागि तपाईंको क्रकपोटमा पकाउने निर्देशनहरू पक्का गर्न निश्चित हुनुहोस्। म क्रोकपोटमा यो चिकन पैदल नुस्खालाई माया गर्छु किनभने यो अविश्वसनीय सुगन्ध संग घर भरिएको हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चिकन पैदल चौथाई छाला र हड्डी भित्र
- 1 चम्मच कोष नमक
- 1/2 चम्मच ताजा तातो कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर (लसुन नमक होइन)
- 1 चम्मच जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 425 एफ।
- सीजन चिकन पैदल चौडाई, एक ओवन सुरक्षित डिशमा नमक, काली मिर्च र लसुन पाउडरको साथ प्रत्येक पक्षको छेउमा सानो कोठा संग 2 देखि 4 इन्च लामो र ठूला ठूला ठूला ठूला ठूला ठूला हुन्छन्। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि चिकन खुट्टाहरू छालाको छेउमा राख्छन् र जैतूनको तेलसँग ब्रश राख्छन्।
- जबसम्म छाला भुइँमा पुछिन्छ र रसहरू सफा गर्छ तबसम्म कुखुराको खुट्टाले 35 देखि 45 मिनेट सम्म चर्को हुन्छ।
- चिकन पैदल क्वार्टरमा चम्मच पान रसहरू र प्लेटहरूमा स्थानान्तरण गर्दछ। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
यो नुस्खा ताजा कट फ्रिज, भुना भयो veggies या Hasselback आलु को एक पक्ष संग अद्भुत छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1223 |
| कुल मोटा | 73 जी |
| पागलिएको बोसो | 20 जी |
| असंतृप्त फैट | 30 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 418 मिलीग्राम |
| सोडियम | 978 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 131 g |