सुँगुर र आलुको लागि यो हृदय र संतोषजनक एक-पाक खाना तपाईंको क्रोकोमा कुकिन्छ जब तपाईं बाहिर हुनुहुन्छ र बारेमा। ढोकाले तपाईंलाई ढोकामा बसिरहनेछ।
यस हड्डीको लागि तपाईं हड्डीको पोर्क रोस्ट प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ, तर खाना पकाउने समय एक घण्टा वा दुईमा बढ्नु पर्छ। पोर्कलाई न्यूनतम तापमान 145 डिग्री फारेजमा पकाउनुहोस्; कि USDA द्वारा सुरक्षित तापमान स्थापित छ।
तपाईंले खैरो पोर्क गर्न सक्नुभन्दा पहिले तपाईंले यसलाई रङ र स्वादको लागि क्रोकोपोटमा थप गर्नु भयो। एक प्यानमा केही तेल उचालेर र सुँगुर जोड्नुहोस्। सबै पक्षमा ब्राउन, मासु जब प्यानबाट रिलीज हुँदा। यो पूरा प्रक्रिया लगभग 10 मिनेट लिन पर्छ। त्यसपछि पोर्क सरस मिश्रण सँगसँगै फैलियो र नुस्खाको साथ जारी राख्नुहोस्।
तपाईं यस साधारण र स्वादपूर्ण नुस्खामा अन्य सब्जिहरु प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। केहि पुरा या कटा हुआ मशरूम जोडें, क्यूबड पार्सिप्स या टर्निप्स जोड्नुहोस, या केहि मकई मा बसोबास गर्न को लागी बस देखि पहिले।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड सानो रातो आलु (आधा मा कटौती)
- 1 पाउन्ड मीठो आलु (खुट्टा र कुखुरामा काट्ने)
- 2 रातो बेल काली मिर्च (ठूलो टुक्रामा काटेर)
- 1 (3 पाउन्ड) बेकार पोर्क लीन रोस्ट
- 1/4 कप डिजोन सरसफाइ
- 1 चम्मच। सूखे पातहरू
- 1/2 tsp। नमक
- 1/8 टस्पेस। काली मिर्च
- 1-1 / 2 कप कम सोडियम बीफ श्वेत
यसलाई कसरी बनाउने?
- 4-5 को तलमा आलु र घंटी मिर्च राख्नुहोस् स्लिप कुकर क्वार्ट गर्नुहोस्।
- एक सानो कटोरामा, मलका सिपाही, थाइ, नमक, र काली मिर्च र सुँगुर माथि समान हुन्छ।
- सुँगुर कुकुरमा सब्जको शीर्षमा सुँगुरको स्थानमा राख्नुहोस् र सबैलाई मा गोडाको भाँडामा राख्नुहोस्।
- ढिलो कुकर राख्नुहोस् र 8-9 घण्टाको लागि कम खाना बनाउनुहोस्। स्लाइस सुँगुर र सब्ज र रस संग सेवा गर्दछ। यदि तपाईंसँग नयाँ, ह्याटर पकाउने क्रकोपट्टि छ भने , पोर्क को 145 डिग्री एफएन्ज सम्म 6-7 घण्टाको लागि कम खाना पकाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 220 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 29 मिलीग्राम |
| सोडियम | 545 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 13 g |