तपाईं जमैकन जार seasonings र rubs को सुनेको छ, राम्रो छ यो झटका अचम्भित हुन्छ कि ठूलो स्वाद सुत्ने मा गहिरो स्वाद। कुनै पनि मासु र सब्जिहरु मा यो मिश्रण प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम प्याज (पतला कटाई)
- 1/2 कप / 120 एमएल स्केलियन (पतला कटाई)
- 1 गर्म मिर्च (पतला कटाई)
- 3 चम्मच / 45 मिलीलीटर सोया सस
- 1 चम्मच / 15 एमएल तेल
- 1 चम्मच / 15 एमएल साइडर सिरका (वा सेतो सिरका )
- 2 चम्मच / 10 एमएल ताजा थिम पातहरु
- 2 चम्मच / 10 एमएल शर्करा
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक (कोषेर वा समुद्री नमक उत्तम छ)
- 1 चम्मच / 5 एमएल जमैकन Pimento (Allspice), जमीन
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च (जमीन)
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल अख्तियार (जमीन)
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल दालचीनी (जमीन)
- ड्यास गर्म चटनी (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ब्लुन्डरमा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र चिकनी सम्म मिश्रण गर्नुहोस्। ब्लेंडरको साइजको आधारमा, यस प्रक्रियामा ब्याचहरूमा हुन आवश्यक पर्दछ।
- अचम्मको प्रयोग गर्नुहोस् वा अगाडी बढ्नुहोला भने, केवल हवा तौल कन्टेनरमा भण्डारण गर्नुहोस् र फ्रिजमा 7 दिनसम्म रहनुहोस्। हामी स्वादलाई विवाह गर्न अनुमति दिन अघि यो दिन बनाउन सिफारिस गर्दछौं, तथापि, आवश्यक पर्दैन।
- चिकनको लागि, 2-4 घण्टा हटाउनुहोस्। पोर्कको लागि 2-8 घण्टाको लागि अन्त्य गर्नुहोस्। 30-40 मिनेटको लागि समुद्री खाने सब्जिहरु र मासु पदार्थहरू। यदि माछा र समुद्री खानामा प्रयोग गरिएमा, 30 मिनेट भन्दा बढी बनाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 25 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 673 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |