तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 एलबीएस। चिकन ड्रममिडिया, ठुलो भएमा जमेको हुन्छ
- 1-1 / 4 कप बारबेक्यू सस
- 2 Tbsp। चिली चटनी
- 1/4 कप शहद
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- डश मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
एक चिकन ड्रममिस पेपर तौलियासँग सुत्नुहोस् र ब्रोलर प्यानमा राख्नुहोस्। 8-10 मिनेटको लागि गर्मीबाट 5-6 इन्च ब्रेइल गर्नुहोस्, प्रायजसो कुखुराको बिरुवा सम्म। 3-4 मा स्थान क्रकपोट क्वार्ट गर्नुहोस्।सानो कटोरामा रहेका अवयवहरू मिश्रण गर्नुहोस् र ड्रममिसीहरू राख्नुहोस्। 4-5 घण्टाको लागि कम र पकाउनुहोस् जब सम्म चिकन 165 डिग्री हुन्छ F मासु थर्मामीटर संग मापा। यो कम खाना पकाउने एक घण्टा पछि 1 घण्टाको लागी हुन सक्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 537 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 142 मिलीग्राम |
| सोडियम | 639 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 46 जी |