यो स्वादपूर्ण मत्स्य पालन पूर्णता छ। कम एसिड स्तर माछा खाना पकाउनु हुँदैन भने यो ग्रिल हिट गर्नुअघि माछा लामो रगतमा बस्न सक्छ र अधिक स्वाद लिन्छ। सोया सक्स ई र खैरो शर्कराको संयोजनले यसलाई तियायाकी स्वाद र माछाको सतहलाई कारवाही गर्न एड्स प्रदान गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप / 120 एमएल
- सेतो शराब (सुखा)
- 1 सानो प्याज (पतला कटाई)
- 1/2 कप / 120 एमएल सोया सस (हल्का)
- 1/4 कप / 60 एमएल पानी
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच / 30 एमएल ब्राउन शुगर
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ग्लास कन्टेनरमा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। आदर्श रूपमा, स्वादले विवाह गर्न अनुमति दिनको लागि यो अचेल केही दिन अघि हुनुपर्छ।
- प्रयोग गर्न, एक resealable प्लास्टिक थैली मा छनौट को माछा राख्नुहोस्, माला डालो, सबै मासु को पूरा गर्न सुनिश्चित। सील थैला र 30 देखि 60 मिनेटको लागि खाली।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 41 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 630 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |