नींबू, लहसुन र ऋणीको उज्ज्वल स्वाद यस सरल र छिटो अन्नमा बदल्दा चिकन चिकनहरू परिवर्तन गर्दछ। मलाई हड्डी-मा चिकन मन पर्छ किनभने हड्डी स्वाद बढ्छ र छाला नमीमा राख्छ। तपाईं बोनस, छाला रहित चिकन छातीहरू बदल्न सक्नुहुनेछ, तर मोटाइको आधारमा, खाना पकाउने समय 25 देखि 30 मिनेटमा घटाउनुहोस्। कम से कम 6 घण्टा अघि कुखुराको खारेज गर्न को लागी योजना बनाउन वा बेकिंग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 पुरा
- लसुन लौ
- 1/2 कप
- जैतून का तेल
- 1 चम्मच
- प्रिय
- 2 चम्मच
- कोसर नमक
- 1 1/2 चम्मच काला
- मरिच (ताजा मैदान)
- 2 लेन्स (काली र चिसो पिसाब)
- 1/2 कप
- ऋषि (कटा ताजा पातहरु)
- 6 8 औंस हड्डी-मा चिकन छाला (छाला मा)
यसलाई कसरी बनाउने?
लसुन एक खाद्य प्रोसेसरमा राख्नुहोस् र एक puree को प्रक्रिया। जैतून को तेल , हनी , कोशर नमक , र काली मिर्च जोड्नुहोस्। नींबूको छाती, नींबूको रस र ऋषि थप्नुहोस्। ऋषि कतिपय पल नभएसम्म केही पटक पल्स गर्नुहोस्।
खाली फ्रीजर जिप-शीर्ष थलोमा खानुहोस्। छाती, सील जोड्नुहोस् र टुक्राहरू कोट गर्न ट्रेस गर्नुहोस्। बैग खोल्नुहोस्, सबै हावा बाहिर निस्कनुहोस् ताकि चिकन ढाक्छ, त्यसपछि फेरि मुहर। कम्तिमा 6 घण्टा वा रातभर रातो फ्रिज गर्नुहोस्।
गिलिङ वा पाक 15 मिनेट अघि कोठाको कोठामा बस्न। प्रयोग गरिएको अचयन त्याग्नुहोस्।
बेक गर्न: पूर्वेत ओवन देखि 400 एफ एक पतला पाक पाना पन्नी सहित, र पकाउने रैक घुसाउनुहोस्। 40 देखि 45 मिनेट सम्म मासु थ्रेनेटहरू मासु थर्मामीटरमा मासुको मोटो भागमा 170 सम्म पुग्छ। यदि आवश्यक भए केही मिनेटको लागि ब्रोलर भित्र कुरकुरा छाला। ओरालो नपराउनुहोस् वा चिकन सुक्खा हुनेछ।
सुझाव सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
• बेक्ड तितली चिकन विधि
• चिकन फेजिटस नुस्खा
• लेमनलेड चिकन पकाउने
• प्रमुख लेम बारबेक्यू चिकन पंख विधि
• विस्थापित हाम र पनीर बन्स
• थप समुद्री जहाज व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 743 |
| कुल मोटा | 49 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 25 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 190 मिलीग्राम |
| सोडियम | 958 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 62 g |