लामखुट्टे राम्रो हुन्छ। कुनै पनि प्रकार को मरीन ले भेड को रेंडर र रसदार को सस्ती कटौती गर्न सक्छ। मरिनेटेड, ग्रील्ड लैम्ब चोप्सको लागि यो नुस्खा मेरो मनपर्ने मध्ये एक हो। तपाईं यसलाई ग्रिल, स्टोटोटप, वा एक क्रक बर्तनमा पनि गर्न सक्नुहुनेछ। चावल, तलामा आलु, वा सलाद संग यो सेवा गर्नुहोस् र तपाईंको स्वस्थ, द्रुत भोजन हो!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 lbs lamb chops
- 1/2 कप सब्जी तेल
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच धनी
- 1/2 चम्मच जीरा
- 2 चम्मच नींबू रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- मसाले मसाले, नींबूको रस, र मध्यम कटोरामा मिलाउँछ। कम्तीमा 1 घण्टाको लागि, कम्तिमा 1 घण्टाको लागि, लेम्बो चोप्सहरू थप्नुहोस् र फ्रिजमा खसाल्नुहोस्।
- 5 देखि 7 मिनेटको लागि ग्राउण्डमा प्रत्येक छेउ वा ओवनमा ब्रोलर भित्र कुक गर्नुहोस्।
- तपाईं तिनीहरूलाई तीव्र कुकरमा पनि 8 घण्टाको लागि कम गर्न सक्नुहुन्छ। ढिलो कुकर साँच्चै मासु निविदा बनाउँछ र मसाले समय लाई भेडामा सास फेर्न समय दिन्छ।
- सेतो चावल, सलाद र पिता रोटीसँग सेवा गर्नुहोस् । तपाईं एक अनौपचारिक भोजन वा खानाको लागि तलामा आलु सँग सेवा गर्न सक्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 878 |
| कुल मोटा | 71 g |
| पागलिएको बोसो | 21 जी |
| असंतृप्त फैट | 38 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 212 मिलीग्राम |
| सोडियम | 174 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 56 g |