पाल्न र राम्ररी खाने को लागी पलाक को सब्जीको लागि उत्तम क्याप्शन हो! यो एक स्वादिष्ट सब्जी डिश हो र यो राम्रो पोषक तत्व भन्दा पनि भरी छ। पलकी सब सब्जी बनाउनको लागी लगभग 10 मिनेट लाग्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 गुच्छा पालक (लगभग 1 पाउण्ड वा 500 ग्राम)
- 2 tbsps सब्जी / canola / सूरजमुखी पकाउने तेल
- 1 चम्मच क्यूम बीउ
- 2 सूखी लाल मिर्च 1 "बिट्समा बिग्रियो
- 8-10 लसुनको लसुन धेरै राम्रो भयो
- 1 ठूलो प्याज धेरै पतली कटाईयो
- 1/2 टिस्प लाल मिर्च पाउडर (यदि कम गर्मी चाहनुहुन्छ भने कम गर्नुहोस्)
- 1/2 tsp
- हल्दी पाउडर
- 1/2 tsp कच्चे माल पाउडर (अमर)
- नमस्कार स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- जराको नजिकै पातमा दाल टाँस्नुहोस् र जराहरू फ्याँक्नुहोस्। पानीको भरमा राम्ररी सफा नगर्ने पातको पातलो पातलो धुलो धुनुहोस्।
- पूर्णतया नाली (यदि आवश्यक भएमा सलाद स्पिनर प्रयोग गर्नुहोस्) र त्यसपछि ठिकै छ। अलग राख्नुहोस्।
- एक गहिरो पारामा एक मध्यम ज्वाला मा तेल हाल्नुहोस्। जब तातो, cumin बीउहरू जोड्नुहोस् र तिनीहरूले भित्री भाग रोक्न पकाउनुहोस्। अब सुत्न रातो रसीई जोड्नुहोस् र 30 सेकेन्ड वा गहिराइ सम्म पकाउन अनुमति दिन्छ।
- फुलले कटा लसुन र त्रास जोड्नुहोस् जब सम्म यो पहेंलो सुनको रंग बदल्न थाले। अब प्याज जोड्नुहोस् र नरम सम्म तलना गर्नुहोस्।
- पालक थप्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। स्पिन नभएसम्म कुकुरले थोपा नदिई कुकुर।
- स्वादको लागि सबै मसाले र नमक जोड्नुहोस्। सबै अवयवहरू मिश्रण गर्न राम्रो तरिकाले हल गर्नुहोस्। अर्को 3-4 मिनेटको लागि कुक र आगो बन्द गर्नुहोस्।
- Masala Daal र Chapatis (शाकाहारी भोजनका लागि) वा दही गोस्ट (दही चटनी मा भेला) र चापापाट (गैर-शाकाहारी खानाको लागि) जस्तै एक दही डिश संग तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 178 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 350 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 10 जी |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)