तीखा र नुनको एकदम सही मात्रामा, यी चिकन ड्रमस्टिक्सहरूले दुर्व्यवहारको लागि नराम्रो र त्यसपछि पूर्णतामा खसेको हुन्छ। थप मसालेदार स्वाद थप्न टाँस्न केहि गर्म चटनी थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 कुखुराको खुट्टा
- ब्रिनको लागि:
- 4 कप / 950 एमएल पानी
- 1/4 कप / 60 एमएल समुद्री नमक
- 1/4 कप / 60 एमएल शर्करा
- रुबका लागि:
- 2 चम्मच / 30 एमएल प्याज पाउडर
- 2 चम्मच / 30 एमएल समुद्री नमक
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर हल्का मिर्च पाउडर
- 2 चम्मच / 10 एमएल लसुन पाउडर
- 2 चम्मच / 10 एमएल काली मिर्च
- 2 चम्मच / 10 एमएल सूखे संगर्जोरम
- बर्खास्त तरल को लागि:
- 1 1/2 कप / 360 एमएल चावल शराब सिरका
- 1/4 कप / 60 एमएल तेल
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल गरम चटनी (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
ठूलो चश्मा वा प्लास्टिक कटोरामा ब्रेक तत्वहरू मिलाउनुहोस्। नमक र चिनी पूर्णतया भंग नभएसम्म मिक्स गर्नुहोस्। 4 देखि 6 घण्टाको लागि दुलही , आवरण र फ्रिजमा ड्रमस्टिक्स थप्नुहोस्।
Preheat Grill। घिमिरे सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्। सुँगुरबाट चिकन हटाउनुहोस् र ड्रमस्टिक्स राम्ररी हटाउनुहोस्। पेपर तौलिएका साथ सुत्नुहोस् र मर्नु पर्छ, उस्तै कोटिंग। हट ग्रिलमा चिकन राख्नुहोस्। लगभग 2 मिनेटको लागि ग्रिल गर्नुहोस् र घुमाउनुहोस्। अर्को दुई मिनेट घुमाउन जारी राख्नुहोस् त्यसपछि गर्मी घटाउनुहोस् वा ग्रिलको कूलर भागमा जानुहोस्।
15 देखि 20 मिनेटको लागि एक मध्यम कम तापक्रममा अतिरिक्त कुक गर्नुहोस्।
जबकि चिकन ग्रिलिंग गरिन्छ, बास्केट ब्वाँसो मिलाउनुहोस् र खाना पकाउने अन्तिम 5 मिनेटको समयमा बर्खास्त सुरु गर्नुहोस्। चिकन सकियो जब यो पुग्छ र आन्तरिक तापमान 165 डिग्री एफ / 75 डिग्रीको दूरीमा पुग्छ। जब गरे, चिसोबाट चिकन हटाउनुहोस् र तुरुन्तै सेवा पुर्याउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2461 |
| कुल मोटा | 140 जी |
| पागलिएको बोसो | 39 जी |
| असंतृप्त फैट | 56 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 837 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11,438 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 263 g |