एक भेगा म्यानोटिटी नुस्खा भरने को लागि एक vegan रकोटा पनीर को खोज रहे हो? यो सुपर स्वादिष्ट शाग म्यानोटीटी को टोफू "पनीर" भरेर प्रयास गर्नुहोस्। त्यसोभए उनीहरूलाई यो म्यानोटिटी नुस्खामा भर्ना रिक्ति छैन र संभावना छ कि उनीहरूले यो टोफुलाई कहिल्यै संदेह गर्दैनन्! यो manicotti नुस्खा शाकाहारी र शाकाहारी दुवै हो।
यो पनि हेर्नुहोस: शाकाहारी रिकोटा पनीर स्थानिय नुस्खा
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड म्यानिकटी
- 2 पाउण्ड फर्म वा मुलायम टोफु, पखाएको सुक्खा र मासु
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1/2 कप सोया दूध
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 2 चम्बे नींबूको रस
- 1 चम्मच शर्करा
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 2 चम्मच ताजा मांसपेशी
- 1 कप कटा ताजा पालक (वैकल्पिक)
- 4 कप स्पागेटी सॉस
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याकेज दिशानिर्देश अनुसार म्यानोटीटी तयार पार्नुहोस्। धीरज नूडल्स र नली।
- ओवनमा 350 डिग्री भन्दा पहिले गर्मी।
- ठूलो मिश्रणमा कटोरामा, मासुद टोफू, लसुनको, सोया दूध, जैतून का तेल, नींबूको रस, चिनी, नुन, कालो मिर्च, अजवा र पाली सँगसँगै हलचल।
- 9x13 इन्च बेकिंग प्यान को 2 कप स्पैग्टी सस संग। प्रत्येक म्यानोटीटी मा धीरे-धीरे टोफू मिश्रण चम्मच जब सम्म तिनीहरू पूर्ण छन्। भित्री म्यानकोटी नोडलहरूलाई एक तहमा स्प्याग्टी ससको माथि राख्नुहोस्।
- भरिएको नूडल्सहरूमा बाँकी चटनीलाई डाल्नुहोस्। एल्यूमिनियम पन्नीसँग 30 मिनेट वा सस बुलबुले सम्म तान्नुहोस्।
द कम्पासियट कुक कुकबुकबाट अनुमतिको साथ दोहोरियो।
अधिक शाकाहारी र शाकाहारी इटालियन व्यञ्जनहरु:
Vegan Tofu Manicotti
तीन बीन पास्ता क्रीम स्पिनच सॉस संग
एन्जिल हेयर पास्ता Primavera
कम फैट शाकाहारी एग्लैंट Lasagna Recipe
इटालियन तीन बीन सलाद
Minestrone सूप
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 526 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 97 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 68 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 34 g |