यो स्वादपूर्ण रूबाराब मोबाईल बिस्कुट मिश्रणसँग छिटो र सजिलो बनाइन्छ। यस नुस्खामा जमेको रहरबब प्रयोग गर्न निःशुल्क महसुस गर्नुहोस् वा स्ट्रबेरी-रोबेरब मोबाईल बनाउनका लागि केही ताजा फलाम स्ट्रबेरीहरू थप्नुहोस्।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
स्ट्रबेरी Rhubarb Crumb केक
क्रुबर्ब क्रिसर क्रुन्टी ओट Topping संग
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड घुम्बार (टुक्रामा काटिए, लगभग 6 मध्यम स्टक)
- 1 चम्मच पानी
- 1 कप शर्करा (विभाजित)
- 2 चम्मच कर्नस्टर्क
- 1 1/2 चम्मच मक्खन (सानो टुक्राहरु मा कटौती)
- 1/4 चम्मच दालचीनी (जमीन)
- बिस्कुट Topping को लागि:
- 1 1/2 कप बिस्कुट मिक्स
- 1 हेल्पिंग टेबलपोन शुगर
- 3 चम्मच मक्खन (पिघल)
- 1/2 कप दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वमा ओवन 400 देखि 400 सम्म
- 1 चम्मच पानी र 3/4 कप शर्क्दी संग एक माध्यम सससेन मा गहिरोब संयोजन। रस को किनारमा वरिपरि बबल सुरु हुने सम्म गर्मी। मकईस्टर्चको 2 चम्मचको साथमा मिलाउनुहोस् र बाँकी 1/4 कप शर्करा; एक पेस्ट बनाउन को लागि एक सानो राशि को गर्म रूबर्ब रस मा हलचल। गर्म मिश्रण मा कन्स्टस्ट पेस्ट मिश्रण हल गर्नुहोस्; 1 मिनेटको लागि फोडा
- डुब्न 8 इन्च राउन्ड बेकिंग डिशमा रहरबर्ब मिश्रण। 1 1/2 चम्मच मक्खन संग डट र दालचीनी संग छिद्र।
- बिस्कुट मिक्स र 1 चम्मच शर्कु जोड्नुहोस्। 3 चम्मच खुट्टा मक्खन र 1/2 कप दूध थप्नुहोस्। एक टाँस्का साथ मिश्रण नमिल्ने सम्म।
- हट फल मिश्रण मा spoonfuls द्वारा छोड्नुहोस्। एक सानो अतिरिक्त स्पार्कलको लागि अतिरिक्त दाँत वाला चिनो संग छिटो।
- 20 देखि 25 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
- आइस क्रीम वा व्हाइड क्रीम संग न्यानो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 207 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 |
| सोडियम | 81 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |