बुइलरमर आयरिश कार बम र जाजर बमको रूपमा लोकप्रिय छ र तपाईसँग धेरै नै नराम्रो, धेरै चाँडै प्राप्त गर्ने क्षमता छ। सम्भवतः यो किन एक लोकप्रिय पार्टी पेय हो।
बोलिमार्केकर पिउन दुईवटा तरिकाहरू छन्: छोटो गोली वा ढिलो चिसोको रूपमा। कुन छनौट गर्ने तपाईले तपाइँको पेय शैली र पलको मूडमा निर्भर गर्दछ।
जब पिउने पछाडि पट्टि खानुपर्छ, हेरचाह गर्नुहोस् धेरै जंगली छैन। ठूलो गिलास भित्र निस्सन्देही झोलामा चटका चश्मा दाँत चिप गर्न जान्दथे, त्यसैले आफैलाई चेतावनी दिनुहोस्। त्यो खतरनाक र बियर र व्हिस्कीलाई बिस्तारै असरकारी प्रभावले तुरुन्तै पेय पदार्थको मात्र बराबरीमा (वा क्रिश्चियन, तपाईंको परिप्रेक्ष्यमा) को लागी बोइलरमरले बनाउँछ।
अर्कोतर्फ, धेरै बोइलररमर फ्यानहरूले यस पेयमा अझ परिपक्व दृष्टिकोण पाउँछन्। तिनीहरूले स्किस्की र बियरलाई एक ढिलो गतिमा डुबाउनेछन् र यसलाई सङ्कलन गर्नुको सट्टा हरेक एसआईपीको आनन्द लिनेछ। यस उदाहरणमा, बियर-व्हिस्की कम्बो धेरै रमाइलो छ।
प्रत्येकको आफ्नै लागि, अब एक पेय छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 औंस ड्राफ्ट बियर (हल्का भन्दा राम्रो छ)
- 1 1/2 औंस मिश्रित व्हिस्की
यसलाई कसरी बनाउने?
- व्स्स्की को एक शट मा एक शट गिलास डालो।
- बियरको साथ पिन्ट ग्लास भर्नुहोस्।
- बियरमा पेटी गिलास छोड्नुहोस् र पिउन।
बोलिमार्केटर कति बलियो छ?
यस पेयको कुनै मिश्रण छैन, त्यसैले तपाईं बीयर र उनीहरूको पूर्ण बलमा व्हिस्कीको शटलाई पिउनुहुनेछ। मर्मतमा, त्यो खराब छैन। यद्यपि, यदि तपाईं एक घण्टा वा दुई भित्र एक भन्दा बढी बोलिमेरेकर पेन्नुहुन्छ भने, यसले तपाईंलाई तुरुन्तै नराम्ररी पाउनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 253 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 14 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |