यो ककटेल साँच्चै खुसी दिनका लागि एकदम ठिक छ जब ठीर पेय मात्र गर्नेछैन। क्लासिक ओल्ड-फैशनेबलको रूपमा एकदमै ठूलो ककटेलको पुरानो पुरानो विचार गर्नुहोस्, भर्खरै न्यानो पानीको साथ र दिनको अन्त्य गर्न उत्तम तरिका।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- निर्माताको मार्क बोरबोन व्हिस्की
- 3 ड्यासहरू
- Angostura Bitters
- 1 शर्करा घन
- 1 सुन्तला टुक्रा
- 1
- maraschino चेरी
- स्प्ल्याशको
- क्लब सोडा
- गार्निश:
- सुन्तला टुक्रा
- गार्निश: चेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- पुरानो चश्माको तलल्लो तिर एउटा शंकु घन राख्नुहोस् र अङ्गोस्स्टुरा बिट्टरहरूको 3 वटा ड्यासहरू सिधै सकेसम्म शतक क्यूबमा थप गर्नुहोस्।
- एक सुन्तला टुक्रा, एक चेरी, र सोडा को एक टुक्रा र राम्रो तरिकाले हलचल जोड्नुहोस्।
- फल बचेको हटाउनुहोस्।
- 2 औंसको निर्माताको मार्क बोर्बन र उज्यालो पानीको साथमा टाढा थप्नुहोस्।
- ताजा नारंगी टुक्रा र एक चेरी संग गार्निश।
Recipe Courtesy: निर्माताको मार्क Bourbon व्हिस्की
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 247 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 630 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 2 जी |